کد خبر: ۱۰۷۷۰۵
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۰
در آستانه برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی صورت گرفت
معاون خدمات شهری شهرداری منطقه2 گفت: در آستانه برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی 250سازه تبلیغاتی در میادین و معابر پر تردد جانمایی شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،امیرناصر هراتی،معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه با اعلام این خبر اظهار داشت: به منظور ساماندهی تبلیغات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و اولین میان دوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری با هماهنگی سازمان زیباسازی شهرداری تهران ،سازه های موقت جهت انجام تبلیغات کاندیداها طراحی شد.

وی با اشاره به جانمایی250 سازه در 59 نقطه از سطح  منطقه خاطرنشان کرد: این سازه‏‌ها در مکان‏‌های مهم و پرتردد همچون میادین ومعابر اصلی منطقه و... جانمایی شده است و از ستادهای انتخاباتی نامزدها درخواست شد به منظور جلوگیری از الصاق پوستر و تراکت در سطح جداره ها و مبلمان شهری و تخریب منظر شهر ضمن اکران تبلیغات خود در این سازه ها، از تخریب جداره های شهری خودداری کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.
افزایش شمار مبتلایان کرونا به ۱۲۷۲۹ نفر در کشور/ ۶۱۱ فوتی تا کنون

افزایش شمار مبتلایان کرونا به ۱۲۷۲۹ نفر در کشور/ ۶۱۱ فوتی تا کنون

سخنگوی وزارت بهداشت موارد جدید ابتلا و فوتی ناشی از کروناویروس جدید در کشور را اعلام کرد.