کد خبر: ۱۰۷۶۹۰
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۲
معاون عمرانی استاندار سمنان:
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان با تأکید بر لزوم ارتقای رفاه اجتماعی برای عموم مردم گفت: احیای بافت‌ها تاریخی خط قرمز شهرداری‌های استان است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، منوچهر فخری در جلسه کمسیون ماده پنج سمنان به میزبانی استانداری سمنان با اشاره به نقش ویژه و محوری شهرداری‌ها برای افزایش رفاه اجتماعی استان اظهار داشت: احیای بافت‌ها تاریخی خط قرمز شهرداری‌های استان سمنان است.

وی بابیان اینکه اجرای طرح‌های عمرانی و اقتصادی شهرداری‌ها نقش مؤثری در تحقق اهداف توسعه‌ای و آبادانی شهرهای استان سمنان ایفا می‌کند، اضافه کرد: رعایت قانون در اجرای این طرح‌ها با اتخاذ رویه‌های علمی و کاربردی برای توسعه استان در دستور کار شهرداری‌ها قرار گیرد.

معاون استاندار سمنان با اشاره به اینکه از یک سال گذشته پیگیری‌های قابل‌توجهی برای حضور منسجم شهرداری‌های استان در اجرای طرح‌های عمرانی انجام شد، خاطرنشان کرد: ثمرات این اقدام‌ها برای مردم شریف استان قابل‌لمس است.

فخری با تأکید بر اینکه ضابطه و تکیه‌بر مسائل قانونی با توجه به بافت شهری نقاط مختلف استان سمنان در دستور کار است، یادآور شد: توجه به راه باغ‌ها و حفظ بناهای تاریخی و فرهنگی از دیگر موارد مهمی است که باید در دستور کار قرار گیرد.
برچسب ها: شهرفردا ، سمنان ، استاندار
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.
افزایش شمار مبتلایان کرونا به ۱۲۷۲۹ نفر در کشور/ ۶۱۱ فوتی تا کنون

افزایش شمار مبتلایان کرونا به ۱۲۷۲۹ نفر در کشور/ ۶۱۱ فوتی تا کنون

سخنگوی وزارت بهداشت موارد جدید ابتلا و فوتی ناشی از کروناویروس جدید در کشور را اعلام کرد.