کد خبر: ۱۰۷۶۸۴
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۲
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت برتاکسیرانی شهرداری مشهد؛
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت برتاکسیرانی شهرداری مشهد گفت: نرم افزارمحاسبه مسافت و اختصاص اعتبارسوخت ویژه آژانس ها بر اساس طی مسافت به زودی فعال می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، احمد محبی در این خصوص افزود: با پیگیری های انجام شده از سوی اتحادیه تاکسیرانی کشور زیرساخت های لازم برای فعال سازی نرم افزار اختصاص اعتبار ویژه سوخت آژانس ها آماده شده است.
وی ادامه داد: بر این اساس زیرساخت های لازم جهت نرم افزارمحاسبه مسافت و اختصاص اعتبار ویژه سوخت دردفاتر آژانس ها فراهم شده و پس ازنصب و فعال سازی اعتبار سوخت آژانس ها بر مبنای طی مسافت واریز خواهد شد.
محبی ادامه داد: لازم به ذکر است که ارائه نکردن گزارش پیمایش خودروهای فعال درآژانس ها از طریق نرم افزار باعث باطل شدن اعتبارویژه دریافت بنزین خواهد شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

مدیر عامل متروی تهران گفت: شركت بهره برداری مترو در كشور عملکرد پیشگیرانه خود از اسفندماه سال جاری آغاز كرده و با توجه به شیوع بیماری کرونا دستور العمل هایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ابلاغ شد و اين كار با حساسیت و دقت بیشتری روزانه به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونابرای حفظ سلامت مسافران انجام مي شود.
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.