کد خبر: ۱۰۷۶۸۳
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۴
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد اعلام کرد
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد در ادامه بازدیدهای منطقه‌ای خود در راستای بررسی اقدامات مناطق ۱۳ گانه شهرداری مشهد در استقبال از بهار ۹۹ با حضور در منطقه ۵ از استقرار گسترده جشنواره ها و المان های بهاری در نقاط مختلف این منطقه خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مهدی یعقوبی با اشاره به اینکه مناطق ۱۳ گانه مشهد امسال متفاوت تر از سال های گذشته به استقبال از نوروز ۹۹ خواهد رفت، گفت: در سال ۹۹ با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته جشنواره گل آب در ورودی پارک وحدت برگزار می شود.
وی در خصوص المان های طراحی شده در سطح منطقه ۵ گفت: قایق گل، قایق کاغذی، آبنمای سنگی، آکواریوم، گلدان معلق و نردبان گل، مجموعه گلدانهای حصیری و نورپردازی پیاده روها با استفاده از فیلتر های مخصوص بخشی از المان ها و فعالیت های برنامه ریزی شده برای استقبال از بهار ۹۹ در این منطقه است.
معاون شهردار مشهد ادامه داد: المان ها و زیباسازی های مختلف دیگری نیز در آستانه نوروز در این منطقه اجرا خواهد شد و زیباسازی تنه درختان با هنرهای دستی، زینت بخش این منطقه خواهد شد.
یعقوبی به گلکاری نقاط ویژه در ۲۴ نقطه این منطقه اشاره کرد و گفت: با کاشت بیش از ۷۰۰ هزار گل در این منطقه گلکاری نوروزی صورت خواهد گرفت و با برنامه ریزی های صورت گرفته حدود ۷۰ فلاورباکس در ۱۷ آدرس جانمایی می شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

مراسم تشییع پیکرسردار سپاه اسلام، سپهبد شهید«حاج قاسم سلیمانی» و « ابومهدی المهندس» معاون الحشد الشعبی، صبح يکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ در اهواز برگزار شد.
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.