کد خبر: ۱۰۷۶۷۸
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۵
رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد خبرداد
رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد از نصب و راه اندازی اولین تابلوی اطلاع رسانی هوشمند اعلام مسیر سامانه رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد اتوبوس یاب در پایانه دولت آباد خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدرضا شفیعی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: با همکاری سازمان فاوا و سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد، نخستین تابلو هوشمند اعلام مسیر سامانه اتوبوس یاب یزد در پایانه دولت آباد (سه راه شحنه) نصب و راه اندازی شد.

وی افزود: این تابلوهای هوشمند اطلاع رسانی با قابلیت نمایش فاصله تقریبی رسیدن اتوبوس، در پایانه‌ها و برخی ایستگاه‌های مهم سطح شهر جهت اطلاع شهروندان نصب می‌شود که نخستین نمایشگر به عنوان پایلوت در پایانه دولت آباد نصب شده و در فاز اول این طرح، مسیر سه راه شحنه تا میدان اطلسی پوشش داده می‌شود.

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد گفت: این سامانه تا اواخر بهمن ماه افتتاح و اپلیکیشن آن از اواسط هفته جاری در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت.
برچسب ها: شهرفردا ، یزد ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

مدیر عامل متروی تهران گفت: شركت بهره برداری مترو در كشور عملکرد پیشگیرانه خود از اسفندماه سال جاری آغاز كرده و با توجه به شیوع بیماری کرونا دستور العمل هایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ابلاغ شد و اين كار با حساسیت و دقت بیشتری روزانه به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونابرای حفظ سلامت مسافران انجام مي شود.
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.