کد خبر: ۱۰۷۶۷۴
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰
مدیر منطقه پنج شهرداری کرمانشاه:
مدیر منطقه پنج شهرداری کرمانشاه گفت: همزمان با نزدیک شدن ایام نوروز و بهار طبیعت، عملیات هرس و بازپیرایی درختان و گیاهان سطح منطقه‌ انجام شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، بهمن سوری در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: یکی از برنامه‌های استقبال از بهار در منطقه پنج، هرس درختان و گیاهان سطح منطقه است که با هدف جوان‌سازی، فرم دهی، حذف پاجوش و شاخه‌های بیمار و آفت‌زده انجام می‌شود.

وی ادامه داد: این عملیات به طور کامل در سطح بلوار طاق‌بستان انجام شده است.

سوری تصریح کرد: هرس درختان هر ساله برای برقراری توازن بین اندام‌های هوایی و زیرزمینی درخت، زیباسازی منظر شهری، ایجاد دید کافی در تقاطع‌های اصلی و فرعی و رضایتمندی شهروندان و کسبه در فصل زمستان به ویژه اسفند ماه انجام می‌شود.

مدیر منطقه پنج شهرداری کرمانشاه، حفظ و نگهداری درختان و گیاهان شهری را اولویت مهم حوزه شهری دانست و افزود: در این راستا علاوه بر انجام هرس زمستانی، نسبت به آبیاری و کود دهی درختان در سطح منطقه نیز اقدام شده است.

وی خاطرنشان کرد: درختان و گیاهان با توجه به نوع، سن و همچنین متناسب با فضای زیباسازی شهر هرس می‌شوند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

مدیر عامل متروی تهران گفت: شركت بهره برداری مترو در كشور عملکرد پیشگیرانه خود از اسفندماه سال جاری آغاز كرده و با توجه به شیوع بیماری کرونا دستور العمل هایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ابلاغ شد و اين كار با حساسیت و دقت بیشتری روزانه به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونابرای حفظ سلامت مسافران انجام مي شود.
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.