کد خبر: ۱۰۷۶۷۲
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۱
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد از ایجاد ۲۰۰ جایگاه تبلیغات مجاز برای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهر خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، عباس ملازینلی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه جایگاه‌های مذکور در مکان‌های پرتردد شهر مستقر شده است، اظهار کرد: تلاش شده تا این فضاهای تبلیغاتی آسیب چندانی به هویت بصری شهر نزند و در عین حال کارایی لازم را برای نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی داشته باشد.

وی با بیان اینکه این جایگاه‌های تبلیغات به صورت موقت در نظر گرفته شده است، افزود: ظرفیت‌های مجاز برای تبلیغات انتخاباتی در شهر به گونه‌ای ایجاد شده است که نهایت بهره برداری لازم از آنها صورت گیرد.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد تاکید کرد: علاوه بر ایجاد اینگونه ظرفیت‌های تبلیغاتی، این سازمان و مجموعه شهرداری در بحث زمینه سازی برای مشارکت حداکثری شهروندان یزدی در انتخابات نیز اقداماتی را صورت داده است.

وی گفت: فضاسازی شهری متناسب با زمان انتخابات، استفاده از ظرفیت بیلبوردهای شهری برای انتقال مفاهیم مرتبط با انتخابات از جمله اقدامات این سازمان در این زمینه است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

مراسم تشییع پیکرسردار سپاه اسلام، سپهبد شهید«حاج قاسم سلیمانی» و « ابومهدی المهندس» معاون الحشد الشعبی، صبح يکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ در اهواز برگزار شد.
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.