کد خبر: ۱۰۷۶۳۹
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۱
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: به منظور تشویق افراد کارآمد و افزایش بهره وری در کارها، عملکرد مدیران بانک‌ها و دستگاههای اجرایی استان با دقت رصد و ارزیابی می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، هدایت الله جمالی پور روز یکشنبه در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید که در استانداری برگزار شد اظهار داشت: باید در روش مدیریت تغییراتی ایجاد کنیم تا شاهد بهره وری در کار و تسریع در امور باشیم.

وی افزود: از مدیران استان انتظار داریم در سال آینده تلاش بیشتری داشته باشند و جهادی کار کنند تا بر مشکلات غلبه کرده و از چالش‌ها عبور کنیم.

جمالی پور تصریح کرد: از سال آینده عملکرد مدیران و دستگاه‌های اجرایی به صورت مستمر رصد شده و ارزیابی می‌شود تا از رکود و روزمرگی خارج شویم.

وی یادآور شد: در سال جاری نیز عملکرد برخی دستگاه‌ها مورد ارزیابی قر گرفته و از کسانی که موفق عمل کرده اند تجلیل خواهد شد.

جمالی پور اضافه کرد: توسعه استان بدون مشارکت و همراهی مدیران و مردم ممکن نیست و همه باید با درک شرایط کشور برای تعالی استان همت کنیم.

استاندار قزوین اظهار داشت: در ارزیابی صورت گرفته مشخص شده استان قزوین در زمینه پرداخت تسهیلات رونق تولید در ردیف ششم کشوری قرار دارد که باید تلاش کنیم این وضعیت بهبود پیدا کند و در رده‌های بالای جدول قرار گیریم.

جمالی پور گفت: در تأمین خواسته‌های مردم و پاسخگویی به مطالبات عمومی و جلب رضایت شهروندان جدی هستیم و با کسی تعارف نداریم و اگر مدیری کوتاهی کند با ی برخورد خواهیم کرد.

در ادامه این جلسه مشکل سه واحد تولیدی استان مورد بررسی قرار گرفت و برای حل مشکلات آنها تصمیم گرفته شد.
برچسب ها: شهرفردا ، قزوین ، استادیوم
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

مدیر عامل متروی تهران گفت: شركت بهره برداری مترو در كشور عملکرد پیشگیرانه خود از اسفندماه سال جاری آغاز كرده و با توجه به شیوع بیماری کرونا دستور العمل هایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ابلاغ شد و اين كار با حساسیت و دقت بیشتری روزانه به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونابرای حفظ سلامت مسافران انجام مي شود.
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.