کد خبر: ۱۰۷۶۱۲
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۷
مرکز توانمند سازی کوثر با هدف ارتقاء سطح معیشت بانوان از طریق ایجاد و آموزش مشاغل مختلف راه اندازی شد .
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سید حسین دلبری گفت : با توجه به نقش مهم اشتغال در کاهش آسیب های اجتماعی بانوان ، توسعه مراکز مهارت آموزی به منظور توانمند سازی این قشر از اهمیت ویژه ای برای منطقه برخوردار است .

 دلبری با اشاره به تجهیز و راه اندازی این مراکز در طی دو ماه افزود :  یکی از این مراکز در زمینه تولیدات چرم و مرکز دیگر به تولیدات و مهارت آموزی صنایع دستی و مینا کاری اختصاص یافته است .

معاون شهردار گفت : در این دو مرکز مهارت آموزی برای 20 نفر از بانوان در زمینه اشتغال فراهم شده است.

دلبری گفت : در مراکز  افتتاح شده کوثر علاوه بر اشتغال زایی فرصت آموزش نیز برای بانوان سرپرست خانوار ایجاد شد تا مقدمات حضور آنان در بازار کار فراهم شود .
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

مدیر عامل متروی تهران گفت: شركت بهره برداری مترو در كشور عملکرد پیشگیرانه خود از اسفندماه سال جاری آغاز كرده و با توجه به شیوع بیماری کرونا دستور العمل هایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ابلاغ شد و اين كار با حساسیت و دقت بیشتری روزانه به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونابرای حفظ سلامت مسافران انجام مي شود.
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.