کد خبر: ۱۰۷۶۰۲
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۹
اعضای شورای شهر تهران به یک فوریت طرح دستورالعمل حصار کارگاهی در پروژه‌های ساختمانی رای مثبت ندادند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،صبح امروز بررسی یک فوریت طرح دستورالعمل حصار کارگاهی در پروژه‌های ساختمانی روی میز بررسی شورای شهر قرار گرفت و بهاره آروین در دفاع از یک فوریت این طرح با اشاره به اینکه متاسفانه حصار کارگاهی برخی ساختمان‌های در حال ساخت در شهر به گونه‌ای است که بخشی از خیابان و کوچه را مسدود می‌کند، گفت: این در حالیست که اشغال معبر به هر دلیلی بر اساس اسناد بالادستی ممنوع است و باید این اشغال توسط ماموران شهرداری رفع شود.

وی با بیان اینکه متاسفانه این حصارهای کارگاهی به اقتصادهای خرد دامن زده‌اند و عملا شرایط بده و بستانی را با ماموران شهرداری ایجاد کرده است،‌ افزود: ما باید خیلی زودتر به این موضوع توجه می‌کردیم اما اگر بتوانیم در این روزهای پایانی سال دستورالعمل حصارهای کارگاهی را تدوین کنیم می‌توانیم از سال ۹۹ این مهم را اجرایی کنیم و جریمه‌هایی را برای آنها در نظر بگیریم.

اعضای شورای شهر تهران به دلیل برخی ابهامات، به یک فوریت این طرح رای ندادند و طرح دستورالعمل حصار کارگاهی در پروژه‌های ساختمانی برای بررسی بیشتر به کمیسیون برنامه و بودجه برگشت داده شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

مدیر عامل متروی تهران گفت: شركت بهره برداری مترو در كشور عملکرد پیشگیرانه خود از اسفندماه سال جاری آغاز كرده و با توجه به شیوع بیماری کرونا دستور العمل هایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ابلاغ شد و اين كار با حساسیت و دقت بیشتری روزانه به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونابرای حفظ سلامت مسافران انجام مي شود.
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.