کد خبر: ۱۰۷۵۶۶
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰
مدیرعامل سازمان مدیرت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان گفت: تاکنون چهار هزار روکش صندلی بین رانندگان تاکسی شهر اصفهان به صورت رایگان توزیع شده که تا پایان سال یا اوایل سال آینده تمام ۷۵۰۰ راننده تاکسی مشمول از این بسته حمایتی بهره مند خواهند شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، هادی منوچهری در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: توزیع روکش صندلی بین رانندگان تاکسی شهر اصفهان در جهت رفاه ویژه رانندگان و مسافران با مصوبه شورای شهر، تأیید شهرداری و پیگیری سازمان تاکسیرانی انجام شده است.

وی افزود: از آنجایی که شهر اصفهان یک شهر توریستی و گردشگری است و رانندگان در خط اول مواجه با گردشگران، توریست‌ها و شهروندان هستند، تمام تلاش خود را به کار گرفته‌ایم تا ظاهر خودروها در نظر عموم مطلوب باشد.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان با بیان اینکه طرح ارائه روکش صندلی رایگان به رانندگان تاکسی زرد به ترتیب اولویت انجام شده است، تصریح کرد: در این طرح خودروهایی که از وضعیت ظاهری مناسبی برخوردار نیستند، شناسایی و روکش به آنها داده می‌شود.

وی با اشاره به ویژگی‌های لاستیک‌های توزیع شده، خاطرنشان کرد: سال تولید این لاستیک‌ها ۲۰۱۹ میلادی بوده و دارای چهار سال ضمانت است و تنها به مالک خودروی تاکسی تحویل داده می‌شود.

منوچهری تاکید کرد: روکش صندلی توزیع شده غیر قابل فروش است و راننده موظف است ۴۸ ساعت پس از تحویل نسبت به نصب آن اقدام کند.

وی با بیان اینکه امکان بهره‌مندی تاکسیرانان اصفهان از بیمه تأمین اجتماعی تا پایان سال‌جاری محقق می‌شود، اظهار کرد: بیمه تاکسیرانان فعال و دارای پروانه معتبر به زودی با باز شدن امکان ثبت نام و با همکاری سازمان تأمین اجتماعی انجام خواهد شد.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان تصریح کرد: از حدود سال ۱۳۹۳ به دلیل تأمین نشدن ردیف بودجه‌های دولتی امکان ثبت نام جدید رانندگان ناوگان تاکسی برای استفاده از ۵۰ درصد تخفیف بیمه متوقف شده بود که با تلاش نمایندگان مجلس شورای اسلامی و پیگیری خانواده بزرگ حمل و نقل و مساعدت دولت این امر محقق می‌شود.

وی افزود: با توجه به اینکه سازمان تاکسیرانی اصفهان در حال انجام آخرین مراحل تکمیل لیست رانندگان فعال و ارسال اطلاعات به اتحادیه تاکسیرانی کشور جهت آغاز ثبت‌نام است، امیدواریم به زودی شاهد پوشش رسمی بیمه تأمین اجتماعی تاکسیرانان جا مانده از سال‌های گذشته باشیم.

منوچهری ادامه داد: پس از رفع مشکل بیمه تأمین اجتماعی هدف و خواسته رانندگان استفاده از مزایای سختی کار جهت بیمه شدگان این طرح و بیمه تکمیلی خواهد بود که قطعاً سازمان‌های تاکسیرانی در خصوص این موارد در سال آینده مصمم و پیگیری لازم را انجام خواهند داد.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان افزود: در حال حاضر در شهر اصفهان ۹ هزار و ۵۰۰ خودروی پلاک «ت» و هشت هزار و ۵۰۰ دستگاه خودروی سرویس مدارس و حدود سه هزار و ۵۰۰ آژانس فعال است.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

مدیر عامل متروی تهران گفت: شركت بهره برداری مترو در كشور عملکرد پیشگیرانه خود از اسفندماه سال جاری آغاز كرده و با توجه به شیوع بیماری کرونا دستور العمل هایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ابلاغ شد و اين كار با حساسیت و دقت بیشتری روزانه به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونابرای حفظ سلامت مسافران انجام مي شود.
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.