کد خبر: ۱۰۷۵۵۹
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۲
نصراصفهانی:
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: آدم‌های اهل فکر، اهل ایده و اهل نظر باید به میدان بیایند و به طور ویژه به مدیریت شهری کمک کنند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علیرضا نصر اصفهانی در رویداد هفتم ایده کاپ ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن اظهار کرد: یقین دارم که ایده‌های حاضر در ایده کاپ ها می‌تواند عملی شود و مدیریت شهری باید از این ایده‌ها استفاده کند.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان افزود: امروز در شهر اصفهان ما نیاز به مشارکت همه شهروندان داریم و عموم مردم اصفهان باید با مدیریت شهری مشارکت داشته باشند.

وی تصریح کرد: در این میان آدم‌های اهل فکر، اهل ایده و اهل نظر باید به میدان بیایند و به طور ویژه به مدیریت شهری کمک کنند، امروز ما به جای اینکه انگشت اتهام را به سمت مدیران شهری روانه کنیم باید با ارائه ایده‌ها به فکر آنها غالب شویم.

نصر اصفهانی در پایان گفت: از همه کسانی که دغدغه شهرشان را دارند تشکر می‌کنم و چه بسا کسانی که اصفهانی نیستند، اما دغدغه اصفهان را دارند زیرا اصفهان شهر ملی است و امید داریم روند به گونه‌ای پیش برود که حال شهر هر روز بهتر و بهتر شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

مدیر عامل متروی تهران گفت: شركت بهره برداری مترو در كشور عملکرد پیشگیرانه خود از اسفندماه سال جاری آغاز كرده و با توجه به شیوع بیماری کرونا دستور العمل هایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ابلاغ شد و اين كار با حساسیت و دقت بیشتری روزانه به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونابرای حفظ سلامت مسافران انجام مي شود.
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.