کد خبر: ۱۰۷۵۳۰
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۳
مدیرکل ثبت احوال کهگیلویه و بویراحمد:
مدیرکل ثبت احوال کهگیلویه و بویراحمد گفت: کمتر از ۱۴درصد از افراد واجد شرایط هنوز برای کارت ملی هوشمند ثبت نام نکرده اند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد علی تقوی در جمع خبرنگاران افزود: صدور کارت هوشمند ملی در حال طی کردن مراحل پایانی بوده و در این راستا عملکرد خوبی داشتیم.

وی بیان داشت: کارت‌های ملی قدیمی دیگر هیچ گونه اعتباری ندارند و تمام خدمات هویتی توسط کارت هوشمند ملی انجام می‌شود.

تقوی افزود: در انتخابات شناسنامه کافی است چون احراز هویت توسط سامانه انجام می‌شود.

وی تصریح کرد: ثبت نام افراد واجد شرایط باید انجام شود و همین که کد رهگیری دریافت کنند برای احراز هویت با مشکلی مواجه نمی‌شوند.

تقوی با بیان اینکه در خصوص تعویض شناسنامه‌های قدیمی نیز عملکرد خوبی در استان داریم، گفت: برای ۷۲ درصد از جمعیت استان شناسنامه مکانیزه صادر شده است.

وی افزود: کسانی که برای کارت ملی هوشمند و شناسنامه مکانیزه ثبت نام نکرده‌اند باید ثبت نام کنند و می‌توانیم تا پایان سال کارت ملی هوشمند و شناسنامه مکانیزه را برای کسانی که قبلاً ثبت نام کرده‌اند، صادر کنیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش  دنیا رساندند

منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش دنیا رساندند

پیکرشهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی مهندس و شهدای مقاومت درحالیکه بر دستان میلیونی منتقمان پایتخت تشیع شد با نماز ولی امر مسلمین رهبر معظم انقلاب بدرقه گردید. حضور اعضای کتائب حزب الله عراق در مراسم تشییع شهید سلیمانی در تهران
خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

صبح امروز هواپیمای شرکت کاسپین که قرار بود ماهشهر را به مقصد تهران ترک کند، از باند فرودگاه خارج شد! رویدادی که منجر به وارد آمدن خساراتی به هواپیما شد، اما آن گونه که گزارش‌ها نشان می‌دهد، خوش بختانه فرجام تلخی به دنبال نداشته است.