کد خبر: ۱۰۷۵۲۸
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۶
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان سمنان:
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان سمنان، با اشاره به ادامه بارش برف و کولاک، گفت: ۴۰ خودرو در نقاط مختلف استان از طریق هلال‌احمر امدادرسانی شدند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مظفر محمدخانی در گفتگو با خبرنگاران، با اشاره به ادامه بارش برف و کولاک شدید در مناطق مرتفع استان سمنان هم‌زمان با شامگاه آخرین جمعه بهمن‌ماه ۹۸، بیان کرد: مأموران هلال‌احمر در نقاط مختلف استان استقرار داشته و تاکنون به ۴۰ خودروی گرفتار درراه‌های بین‌شهری امدادرسانی کردند.

وی بابیان اینکه ساعتی پیش امدادرسانی به ۲۰ خودروی گرفتار در برف در محور شهمیرزاد به کیاسر انجام شد، بیان کرد: خودروی گرفتار در برف و کولاک محور شهمیرزاد فولاد محله به کیاسر در صحت و سلامت کامل در حسینیه فولاد محله اسکان یافتند.

جاده شهمیرزاد-کیاسر مسدود است

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان سمنان از استمرار بارش برف شدید در محورهای شمالی استان خبر داد و گفت: به دلیل ادامه بارش‌ها هم اکنون محور شهمیرزاد به کیاسر به علت کولاک شدید مسدود است.

محمدخانی همچنین از نجات ۲۰ دستگاه خودروی دیگر در محور شاهرود به آزادشهر خبر داد و گفت: سرنشینان این خودروها نیز در سلامت کامل هستند و امدادرسانی به آنان همچنان ادامه دارد.

وی از مردم خواست تا از مسافرت‌های غیر ضروری در این شرایط جوی دوری کنند و بیان داشت: در صورت الزام شدید به مسافرت مسافران حتماً از شرایط راه‌ها اطمینان حاصل کرده و مسائلی مانند همراه داشتن زنجیر چرخ، اطمینان از سلامت خودرو، بخاری، همراه داشتن غذای خشک، نان، لباس گرم، پتو و … را رعایت کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بررسی راهکارهای غلبه بر تحریم ها دربرنامه گفتگوی ویژه 7 بهمن 98

بررسی راهکارهای غلبه بر تحریم ها دربرنامه گفتگوی ویژه 7 بهمن 98

برنامه گفتگوی ویژه خبری با حضور دکتر صادقی شاهدانی رئیس دانشکده اقتصاد دانشگاه امام صادق علیه السلام و آقای فرقانی دبیر شورای عالی سیاست گذاری باشگاه تحریم ها و منوچهر متکی وزیر اسبق وزارت امور خارجه پیرامون بررسی راهکارهای غلبه بر تحریم ها از شبکه 2 سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد.
خطبه‌های نماز جمعه تهران به امامت رهبر معظم انقلاب

خطبه‌های نماز جمعه تهران به امامت رهبر معظم انقلاب

امروز ۲۷ دی ماه ۹۸ نماز جمعه تهران در مصلی به امامت رهبر معظم انقلاب اقامه شد.