کد خبر: ۱۰۷۵۱۸
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۱
معاون عمرانی استانداری گیلان:
معاون عمرانی استاندار گیلان با اشاره به اینکه در حال حاضر ۴ هزار مشترک برق استان در خاموشی به سر می برند، گفت: ۴۳۰ اکیپ برای رفع خاموشی ها ناشی از بارش برف تلاش می کنند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی اکبر اوسط مقدم  در گفتگو با بخش خبر شبکه باران با بیان اینکه بارش شدید برف مسدود شدن راه‌های اصلی و روستایی استان گیلان شده بود، اظهار کرد: بازگشایی راه‌های اصلی در اولویت قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه بازگشایی راه‌های روستایی به دلیل طول مسیر کوهستانی و صعب‌العبور بودن نیازمند زمان است، افزود: روز گذشته ۳۵ درصد از راه‌های روستای بازگشایی شد امروز تا این ساعت به بیش از ۹۰ درصد رسیده است.

معاون عمرانی استاندار گیلان با بیان اینکه انتظار می‌رود صبح فردا تمام راه‌های روستایی استان بازگشایی شود، ادامه داد: عمده مشکلات ما قطعی برق و آب بود. گیلان یک میلیون و ۴۸۶ هزار مشترک دارد که از میان آن بیش از ۲۵۰ هزار مشترک با قطع برق مواجه بودند.

وی با اشاره به اینکه با تلاش همه همکاران بیش از سه دهم درصد معادل ۴ هزار مشترک در حال حاضر با خاموشی مواجه هستند، افزود: امیدواریم تا صبح فردا این موضوع نیز برطرف شود و با بیان اینکه ۴۰۰ اکیپ در حال فعالیت هستند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش  دنیا رساندند

منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش دنیا رساندند

پیکرشهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی مهندس و شهدای مقاومت درحالیکه بر دستان میلیونی منتقمان پایتخت تشیع شد با نماز ولی امر مسلمین رهبر معظم انقلاب بدرقه گردید. حضور اعضای کتائب حزب الله عراق در مراسم تشییع شهید سلیمانی در تهران
خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

صبح امروز هواپیمای شرکت کاسپین که قرار بود ماهشهر را به مقصد تهران ترک کند، از باند فرودگاه خارج شد! رویدادی که منجر به وارد آمدن خساراتی به هواپیما شد، اما آن گونه که گزارش‌ها نشان می‌دهد، خوش بختانه فرجام تلخی به دنبال نداشته است.