کد خبر: ۱۰۷۵۱۸
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۱
معاون عمرانی استانداری گیلان:
معاون عمرانی استاندار گیلان با اشاره به اینکه در حال حاضر ۴ هزار مشترک برق استان در خاموشی به سر می برند، گفت: ۴۳۰ اکیپ برای رفع خاموشی ها ناشی از بارش برف تلاش می کنند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی اکبر اوسط مقدم  در گفتگو با بخش خبر شبکه باران با بیان اینکه بارش شدید برف مسدود شدن راه‌های اصلی و روستایی استان گیلان شده بود، اظهار کرد: بازگشایی راه‌های اصلی در اولویت قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه بازگشایی راه‌های روستایی به دلیل طول مسیر کوهستانی و صعب‌العبور بودن نیازمند زمان است، افزود: روز گذشته ۳۵ درصد از راه‌های روستای بازگشایی شد امروز تا این ساعت به بیش از ۹۰ درصد رسیده است.

معاون عمرانی استاندار گیلان با بیان اینکه انتظار می‌رود صبح فردا تمام راه‌های روستایی استان بازگشایی شود، ادامه داد: عمده مشکلات ما قطعی برق و آب بود. گیلان یک میلیون و ۴۸۶ هزار مشترک دارد که از میان آن بیش از ۲۵۰ هزار مشترک با قطع برق مواجه بودند.

وی با اشاره به اینکه با تلاش همه همکاران بیش از سه دهم درصد معادل ۴ هزار مشترک در حال حاضر با خاموشی مواجه هستند، افزود: امیدواریم تا صبح فردا این موضوع نیز برطرف شود و با بیان اینکه ۴۰۰ اکیپ در حال فعالیت هستند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
درخواست شهردار تهران از عنایت آزغ برای پیوستنش به خانواده ایثارگران آتش نشان

درخواست شهردار تهران از عنایت آزغ برای پیوستنش به خانواده ایثارگران آتش نشان

محمدی نوشت: پیروز حناچی از عنایت آزغ خواست که به خانواده بزرگ ایثارگران آتش نشان بپیوندد.
آنچه از عید فطر نمی دانیم!

آنچه از عید فطر نمی دانیم!

واژه عید، در اصل از فعل عاد (عود) یعود اشتقاق یافته است و معانى مختلفى براى آن ذکر کرده‌‏اند.