کد خبر: ۱۰۷۴۹۶
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۲
مدیر منطقه ٩ شهرداری اصفهان از ساماندهی پارک‌ها و پیاده روسازی در این منطقه خبر داد و گفت: ساماندهی پارک‌های «ابودردا» و «بهاران» در حال انجام است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سیدعباس روحانی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: فضاهای سبز از یک سو موجب بهبود وضعیت زیست محیطی شهرها شده و از سوی دیگر شرایط مناسبی را برای گذران اوقات فراغت شهروندان فراهم می‌کند.

وی افزود: اهمیت فضاهای سبز شهری به خصوص در منطقه ٩ به عنوان ریه تنفسی شهر اصفهان به حدی است که امروزه وجود این کاربری به عنوان یکی از شاخص‌های توسعه یافتگی جوامع به شمار می‌رود.

مدیر منطقه ۹ شهرداری اصفهان با اشاره به طرح احیا و ساماندهی درختان و فضای سبز پارک بهاران و پیاده رو سازی و ساماندهی پارک ابودردا، تصریح کرد: در این پروژه عمرانی به فواید پارک‌های شهری به عنوان جز لاینفک و ضروری شهرها که نقش اساسی در متابولیسم آنها دارد، توجه زیادی شده و توسعه فضای سبز شهری، عملکردهای آن، پارک‌های شهری مورد نظر است.

وی ادامه داد: این پروژه با اعتبار اولیه پیمان ۱۶ میلیارد و ۵۰۰ هزار ریال بوده در دستور کار قرار گرفته و تا پایان سال ١٣٩٨ قابل بهره‌برداری است.

روحانی از تعویض و نصب سازه تابلوهای راهنمای مسیر جدید در کندروی بزرگراه شهید خرازی ورودی پل شهید مطهری و در محل دسترسی محلی ناژوان خبر داد و گفت: تعویض و نصب سازه تابلوهای راهنمای مسیر جدید در کندروی بزرگراه شهید خرازی با هزینه‌ای بالغ بر ۴۵۰ میلیون ریال انجام و سازه‌های فرسوده قدیمی حذف شد.
برچسب ها: شهرفردا ، اصفهان ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

مدیر عامل متروی تهران گفت: شركت بهره برداری مترو در كشور عملکرد پیشگیرانه خود از اسفندماه سال جاری آغاز كرده و با توجه به شیوع بیماری کرونا دستور العمل هایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ابلاغ شد و اين كار با حساسیت و دقت بیشتری روزانه به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونابرای حفظ سلامت مسافران انجام مي شود.
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.