کد خبر: ۱۰۷۴۹۰
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۸
سرپرست شهرداری شهرکرد:
سرپرست شهرداری شهرکرد گفت: بیش از ۴۵ مکان در حاشیه معابر، خیابان‎‌ها و میادین پرتردد مرکز استان برای انجام تبلیغات عادلانه داوطلبان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ایجاد می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدرضا امیدی اظهار کرد: در این مکان‌های موقت، نامزدهای این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی به صورت رایگان می‌توانند نصب پوسترها و تبلیغات خود را در مدت زمان قانونی انجام دهند.

سرپرست شهرداری شهرکرد افزود: با توجه به اینکه در انتخابات گذشته، به دلیل نصب گسترده و انبوه پوسترهای تبلیغاتی، شهر چهره نامطلوبی به خود می‌گرفت، به منظور جلوگیری از تکرار این مسئله، همراهی، همدلی و همکاری مردم، رسانه‌ها و نامزدها و حامیان آنان با شهرداری برای حفظ پاکیزگی شهر در آستانه عید نوروز ضروری است.

وی ادامه داد: به منظور جلوگیری از آلودگی بصری در این ایام، نصب برنوشته‌های سفید (بنرهای خام) با داربست‌های فلزی در معابر پردد شهری برای نصب پوسترهای تبلیغاتی داوطلبان انتخابات در نقاط پرتردد تدارک دیده شده است.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بررسی راهکارهای غلبه بر تحریم ها دربرنامه گفتگوی ویژه 7 بهمن 98

بررسی راهکارهای غلبه بر تحریم ها دربرنامه گفتگوی ویژه 7 بهمن 98

برنامه گفتگوی ویژه خبری با حضور دکتر صادقی شاهدانی رئیس دانشکده اقتصاد دانشگاه امام صادق علیه السلام و آقای فرقانی دبیر شورای عالی سیاست گذاری باشگاه تحریم ها و منوچهر متکی وزیر اسبق وزارت امور خارجه پیرامون بررسی راهکارهای غلبه بر تحریم ها از شبکه 2 سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد.
خطبه‌های نماز جمعه تهران به امامت رهبر معظم انقلاب

خطبه‌های نماز جمعه تهران به امامت رهبر معظم انقلاب

امروز ۲۷ دی ماه ۹۸ نماز جمعه تهران در مصلی به امامت رهبر معظم انقلاب اقامه شد.