کد خبر: ۱۰۷۴۹۰
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۸
سرپرست شهرداری شهرکرد:
سرپرست شهرداری شهرکرد گفت: بیش از ۴۵ مکان در حاشیه معابر، خیابان‎‌ها و میادین پرتردد مرکز استان برای انجام تبلیغات عادلانه داوطلبان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ایجاد می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدرضا امیدی اظهار کرد: در این مکان‌های موقت، نامزدهای این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی به صورت رایگان می‌توانند نصب پوسترها و تبلیغات خود را در مدت زمان قانونی انجام دهند.

سرپرست شهرداری شهرکرد افزود: با توجه به اینکه در انتخابات گذشته، به دلیل نصب گسترده و انبوه پوسترهای تبلیغاتی، شهر چهره نامطلوبی به خود می‌گرفت، به منظور جلوگیری از تکرار این مسئله، همراهی، همدلی و همکاری مردم، رسانه‌ها و نامزدها و حامیان آنان با شهرداری برای حفظ پاکیزگی شهر در آستانه عید نوروز ضروری است.

وی ادامه داد: به منظور جلوگیری از آلودگی بصری در این ایام، نصب برنوشته‌های سفید (بنرهای خام) با داربست‌های فلزی در معابر پردد شهری برای نصب پوسترهای تبلیغاتی داوطلبان انتخابات در نقاط پرتردد تدارک دیده شده است.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخابات هیئت رئیسه فراکسیون شوراها، مدیریت شهری و روستایی با حضور اعضای این فراکسیون برگزار شد.
مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

در حالیکه که همه‌گیری بیماری کووید-۱۹ با سرعت در منطقه آمریکای لاتین رو به گسترش است از سوی دیگر گزارش‌های تازه حاکیست که سیر تصاعدی کرونا در ایالات متحده همچنان ادامه دارد و روز پنجشنبه آمار ابتلا به این ویروس کشنده در آمریکا به بالاترین حد خود از زمان آغاز همه‌گیری رسیده است.