کد خبر: ۱۰۷۴۸۹
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۹
مدیرعامل جمعیت هلال احمر اردبیل خبر داد
مدیرعامل جمعیت هلال احمر اردبیل گفت: به دلیل شرایط خاص جاده‌ها در ۴۸ ساعت گذشته به ۷۵۱ نفر اسکان داده شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، رامین معبودی در بازدید از پایگاه‌های امداد و نجات جاده‌ای شهرستان اردبیل عنوان کرد: با توجه به شدت گیری بارش‌ها و کولاک برف در دو روز اخیر به بیش از یک هزار و ۴۰۰ نفر در محورهای مواصلاتی استان اردبیل امدادرسانی شده است.

به گفته وی در شب گذشته و با افزایش شدت بارش‌ها عوامل امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اردبیل توانستند تا زن باردار اهل روستای آبی بی گلو را ضمن جا به جایی و حمل به موقع، تحویل عوامل اورژانس دهند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل یادآور شد: عوامل امداد و نجات جمعیت هلال امر استان اردبیل در ۴۸ ساعت گذشته به ۷۵۱ نفر نیز به دلیل شرایط خاص جاده‌ها و عدم امکان تردد در بخشی محورها اسکان موقت دادند.

معبودی عنوان کرد: در عملیات اسکان مذکور ۳۱ تیم عملیاتی با بهره گیری از ۱۳۱ نیرو اقدامات مرتبط با امداد و نجات را به شهروندان و مسافران ارائه کردند.

وی از اماده باش ۲۴ ساعته عوامل امداد و نجات برای خدمات رسانی به آحاد مردم خبر داد و تصریح کرد: در روزهای اخیر ۱۲ پایگاه ثابت و ۴ پایگاه موقت در کنار یک پایگاه کوهستان و ۱۴ اکیپ سیار، عملیات امدادرسانی در برف و کولاک را انجام دادند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دانشمند هسته‌ای کشورمان به شهادت رسید

دانشمند هسته‌ای کشورمان به شهادت رسید

محسن فخری‌زاده دانشمند هسته‌ای کشورمان عصر امروز مورد سوءقصد قرار گرفت و به شهادت رسید.
هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران ضمن هشدار به مالکان گودهای رها شده، گفت: شهر تهران به شهر داراها و ندارها تبدیل شده است و پروژه های کوچک مقیاس برای برهم زدن این روند ناخوشایند است .