کد خبر: ۱۰۷۴۸۹
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۹
مدیرعامل جمعیت هلال احمر اردبیل خبر داد
مدیرعامل جمعیت هلال احمر اردبیل گفت: به دلیل شرایط خاص جاده‌ها در ۴۸ ساعت گذشته به ۷۵۱ نفر اسکان داده شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، رامین معبودی در بازدید از پایگاه‌های امداد و نجات جاده‌ای شهرستان اردبیل عنوان کرد: با توجه به شدت گیری بارش‌ها و کولاک برف در دو روز اخیر به بیش از یک هزار و ۴۰۰ نفر در محورهای مواصلاتی استان اردبیل امدادرسانی شده است.

به گفته وی در شب گذشته و با افزایش شدت بارش‌ها عوامل امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اردبیل توانستند تا زن باردار اهل روستای آبی بی گلو را ضمن جا به جایی و حمل به موقع، تحویل عوامل اورژانس دهند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل یادآور شد: عوامل امداد و نجات جمعیت هلال امر استان اردبیل در ۴۸ ساعت گذشته به ۷۵۱ نفر نیز به دلیل شرایط خاص جاده‌ها و عدم امکان تردد در بخشی محورها اسکان موقت دادند.

معبودی عنوان کرد: در عملیات اسکان مذکور ۳۱ تیم عملیاتی با بهره گیری از ۱۳۱ نیرو اقدامات مرتبط با امداد و نجات را به شهروندان و مسافران ارائه کردند.

وی از اماده باش ۲۴ ساعته عوامل امداد و نجات برای خدمات رسانی به آحاد مردم خبر داد و تصریح کرد: در روزهای اخیر ۱۲ پایگاه ثابت و ۴ پایگاه موقت در کنار یک پایگاه کوهستان و ۱۴ اکیپ سیار، عملیات امدادرسانی در برف و کولاک را انجام دادند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
درخواست شهردار تهران از عنایت آزغ برای پیوستنش به خانواده ایثارگران آتش نشان

درخواست شهردار تهران از عنایت آزغ برای پیوستنش به خانواده ایثارگران آتش نشان

محمدی نوشت: پیروز حناچی از عنایت آزغ خواست که به خانواده بزرگ ایثارگران آتش نشان بپیوندد.
آنچه از عید فطر نمی دانیم!

آنچه از عید فطر نمی دانیم!

واژه عید، در اصل از فعل عاد (عود) یعود اشتقاق یافته است و معانى مختلفى براى آن ذکر کرده‌‏اند.