کد خبر: ۱۰۷۴۸۹
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۹
مدیرعامل جمعیت هلال احمر اردبیل خبر داد
مدیرعامل جمعیت هلال احمر اردبیل گفت: به دلیل شرایط خاص جاده‌ها در ۴۸ ساعت گذشته به ۷۵۱ نفر اسکان داده شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، رامین معبودی در بازدید از پایگاه‌های امداد و نجات جاده‌ای شهرستان اردبیل عنوان کرد: با توجه به شدت گیری بارش‌ها و کولاک برف در دو روز اخیر به بیش از یک هزار و ۴۰۰ نفر در محورهای مواصلاتی استان اردبیل امدادرسانی شده است.

به گفته وی در شب گذشته و با افزایش شدت بارش‌ها عوامل امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اردبیل توانستند تا زن باردار اهل روستای آبی بی گلو را ضمن جا به جایی و حمل به موقع، تحویل عوامل اورژانس دهند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل یادآور شد: عوامل امداد و نجات جمعیت هلال امر استان اردبیل در ۴۸ ساعت گذشته به ۷۵۱ نفر نیز به دلیل شرایط خاص جاده‌ها و عدم امکان تردد در بخشی محورها اسکان موقت دادند.

معبودی عنوان کرد: در عملیات اسکان مذکور ۳۱ تیم عملیاتی با بهره گیری از ۱۳۱ نیرو اقدامات مرتبط با امداد و نجات را به شهروندان و مسافران ارائه کردند.

وی از اماده باش ۲۴ ساعته عوامل امداد و نجات برای خدمات رسانی به آحاد مردم خبر داد و تصریح کرد: در روزهای اخیر ۱۲ پایگاه ثابت و ۴ پایگاه موقت در کنار یک پایگاه کوهستان و ۱۴ اکیپ سیار، عملیات امدادرسانی در برف و کولاک را انجام دادند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش  دنیا رساندند

منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش دنیا رساندند

پیکرشهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی مهندس و شهدای مقاومت درحالیکه بر دستان میلیونی منتقمان پایتخت تشیع شد با نماز ولی امر مسلمین رهبر معظم انقلاب بدرقه گردید. حضور اعضای کتائب حزب الله عراق در مراسم تشییع شهید سلیمانی در تهران
خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

صبح امروز هواپیمای شرکت کاسپین که قرار بود ماهشهر را به مقصد تهران ترک کند، از باند فرودگاه خارج شد! رویدادی که منجر به وارد آمدن خساراتی به هواپیما شد، اما آن گونه که گزارش‌ها نشان می‌دهد، خوش بختانه فرجام تلخی به دنبال نداشته است.