کد خبر: ۱۰۷۴۸۷
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۸
پس از کش و قوس‌های فراوان شورای اسلامی شهر شیراز بودجه ۴هزار و ٣٠٠ میلیاردی سال ۹۹ شهرداری و سازمان های تابعه شهرداری شیراز را تصویب کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، در یکصد و بیست و سومین جلسه علنی شورای شهر شیراز بودجه سال ۹۳ شهرداری مورد تصویب شورای شهر قرار گرفت و متمم بودجه سال ۹۸ نیز که قبلاً مورد بررسی قرار گرفته بود تصویب شد می‌توان گفت بودجه سال ٩٩شیراز چهار هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان خواهد بود

بر این اساس، بودجه سال آینده شهرداری شیراز، شامل ۴۳ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال درآمد و همین مبلغ هزینه شامل ۳ هزار و ۱۵۰ میلیارد ریال در بخش وظیفه اداری، ۱۰ هزار میلیارد ریال در بخش وظیفه شهری و ۳۰ هزار و ۳۵۰ هزار میلیارد ریال در بخش وظیفه عمرانی خواهد بود.
همچنین تعداد ۵۶ تکلیف از سوی شورای اسلامی شهر شیراز برای سال آینده شهرداری شیراز تعیین شد که در جلسه امروز قرائت و به تصویب اکثریت اعضای شورا رسید.
در این جلسه همچنین با لایحه مساعدت ۷ میلیارد ریالی شهرداری شیراز برای برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان‌دوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری از محل بودجه ۹۸ شهرداری به منظور هزینه‌کرد بابت تأمین تجهیزات، تدارکات، غذا و سوخت خودرو بررسی و به تصویب اعضا رسید.

بررسی ایراد وارده از سوی فرمانداری نسبت به مصوبه جلسات پیشین شورا مبنی بر اصلاح آئین نامه ارزش معاملاتی ساختمان، موضوع تبصره ١١ ماده صد قانون شهرداری دیگر دستور جلسه امروز بود که با حضور اعضا مطرح و تصویب شد.


اصرار بر مصوبه شورا نسبت به ایراد وارده از سوی فرمانداری در خصوص مصوبه عوارض صدور پروانه ساختمانی باغات موضوع دستورالعمل اجرایی ماده ١٤ قانون زمین شهری نیز در این جلسه عنوان و با اکثریت آرا به تصویب رسید.

بررسی ایراد وارده هیئت تطبیق مصوبات فرمانداری به مصوبه پیشنهاد مجوز اخذ هزینه خدمات ایمن‌سازی ترافیکی برای مراکز آموزش غیرانتفاعی نیز با رأی اکثریت اعضای شورای اسلامی شیراز به تصویب رسید.

بررسی ایراد وارده از سوی هیئت تطبیق مصوبات در خصوص انعقاد قرارداد اجرای پروژه تراموا با شرکت سرمایه‌گذاری شهر آتیه با برآورد ١٥ هزار میلیارد ریال به مدت ٤ سال که پیش از این از سوی فرمانداری شهرستان شیراز مطرح شده بود بار دیگر در این جلسه عنوان و با تصمیم اکثریت اعضا، بر این مصوبه نیز اصرار شد.
برچسب ها: شهرفردا ، فارس ، شورای شهر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

دوره های آموزشی کارمندان دولت در گستره استانی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران برگزار می شود.
بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

دکتر قادری سردبیر شهر فردا در گفتگوی ویژه خبری سه شنبه شب ۶ خرداد ۹۹ گفت: توجه ویژه به کسب و کارها و تزریق نقدینگی به مولدها می تواند بخشی از مشکلات اقتصادی کشور را حل کند.