کد خبر: ۱۰۷۴۸۳
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۸
در راستای ارزیابی HSE مناطق 22 گانه شهرداری تهران ؛
آخرین جلسه ارزیابی نشان تعالی سلامت، ایمنی و محیط زیست HSE مناطق 22 گانه شهرداری تهران صبح امروز چهارشنبه 23 بهمن ماه، با حضور معاونین و مدیران حوزه های مختلف و ارزیابان HSEشهرداری تهران در منطقه 2 برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،از آنجائیکه سیستم HSE بالغ بر 12 سال در شهرداری تهران قدمت دارد، به دستور حناچی شهردار تهران ارزیابی مناطق 22  گانه با مدل تعالی سازمانی که توسط دانشکده فنی دانشگاه تهران ارایه شده است در دستور کار قرار گرفت.

این مدل تعالی محور، انتهایی برای فعالیتهای سازمان قائل نیست و به سازمانها کمک می کند تا جایگاه و مسیر حرکت و به عبارتی نقشه راهشان ترسیم شود و با بهره گیری از مدل پایش مبتنی بر ارزیابی HSE مدیران و رهبران سازمان ها خواهند توانست دانش و تجارب کاری خود را با یک نگرش سیستمی همراستا نموده و در جهت تعالی و سرآمدی سازمان متبوعه به کار گیرند.

تیم ارزیابی HSE منطقه 2 با حضور ارزیابان ارشد، محیط زیست، سلامت، علمی و ایمنی طی روز جاری به ارزیابی منطقه 2 در حوزه های مذکور می پردازند و نتایج این ارزیابی در جشنواره HSE در روزهای 5و6 اسفند ماه سال جاری اعلام می شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
درخواست شهردار تهران از عنایت آزغ برای پیوستنش به خانواده ایثارگران آتش نشان

درخواست شهردار تهران از عنایت آزغ برای پیوستنش به خانواده ایثارگران آتش نشان

محمدی نوشت: پیروز حناچی از عنایت آزغ خواست که به خانواده بزرگ ایثارگران آتش نشان بپیوندد.
آنچه از عید فطر نمی دانیم!

آنچه از عید فطر نمی دانیم!

واژه عید، در اصل از فعل عاد (عود) یعود اشتقاق یافته است و معانى مختلفى براى آن ذکر کرده‌‏اند.