کد خبر: ۱۰۷۴۷۵
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۱
سرپرست معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه۹ از راه اندازی مرکز مشاوره و‌ توانمندسازی شغلی و‌ کسب و کار در سرای محله امامزاده عبدالله توسط اداره آسیب های اجتماعی منطقه خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،علی حیدری با اشاره به افتتاح مرکز مشاوره و‌ توانمندسازی شغلی و‌ کسب و کار گفت: این مرکز با هدف ارائه خدمات مشاوره و آموزش های تخصصی به صاحبان ایده یا کسب و کارها راه اندازی شده است.

وی در خصوص حضور متقاضیان اشتغال به عنوان تسهیل گر برای شکل گیری خوشه های کسب و کار در منطقه۹ افزود: ارائه خدمات مشاوره ای و آموزشی اثر بخش در حوزه های راه اندازی کسب و کار، قوانین و‌ مقررات، تامین نیروی انسانی، برندسازی و بازار سازی از جمله خدمات رسانی این مرکز است.

سرپرست معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه۹ در ادامه یادآور شد: بازاریابی و فروش، ارتقاء قابلیت های فردی و گروهی در کسب و کار، کمک به افراد در شناخت توانمندی ها و استعدادهای خود در ایجاد مشاغل و تبدیل ایده به یک فعالیت پایدار از دیگر خدمات دهی این مجموعه به شهروندان است.

شایان ذکر است مرکز مشاوره و‌ توانمندسازی شغلی و‌ کسب و کار منطقه۹ در ساختمان شماره2 معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه9 موسوم به ساختمانمان سلیمی به آدرس 30متری جی، خیابان فتح آبادی، خیابان سلیمی در ایام هفته از ساعت8 الی17 پذیرای شهروندان برای ارائه خدمات می باشد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش  دنیا رساندند

منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش دنیا رساندند

پیکرشهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی مهندس و شهدای مقاومت درحالیکه بر دستان میلیونی منتقمان پایتخت تشیع شد با نماز ولی امر مسلمین رهبر معظم انقلاب بدرقه گردید. حضور اعضای کتائب حزب الله عراق در مراسم تشییع شهید سلیمانی در تهران
خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

صبح امروز هواپیمای شرکت کاسپین که قرار بود ماهشهر را به مقصد تهران ترک کند، از باند فرودگاه خارج شد! رویدادی که منجر به وارد آمدن خساراتی به هواپیما شد، اما آن گونه که گزارش‌ها نشان می‌دهد، خوش بختانه فرجام تلخی به دنبال نداشته است.