کد خبر: ۱۰۷۴۷۴
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۵
مديرعامل شركت مترو خبر داد
على امام از افتتاح و بهره‌بردارى ايستگاه متروى كيان شهر در روزهاى آينده خبر داد و تاكيد كرد: در راه‌اندازى اين ايستگاه تمامى استانداردها رعايت و تجهيزات لازم نصب شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،على امام مدیرعامل این شرکت با اعلام خبر افتتاح ایستگاه کیان شهر در بخش جنوبى خط ۶ متروى تهران در روزهاى آينده تاکید کرد:در ساخت و بهره‌بردارى از این ایستگاه تمام موارد ایمنى و استانداردهاى لازم در حوزه ساخت و تجهیزات به کار رفته است.

او با بیان اینکه ايستگاه كيان شهر با هزينه‌كرد يك هزار و 500 ميليارد ريال ساخته شده است،گفت: زیربناى اين ايستگاه بیش از ۱۰ هزار مترمربع بوده و برای تردد افراد کم‌توان مناسب‌سازى شده است.

امام اضافه كرد:برای ورودى ایستگاه كيان شهر نمایى متفاوت، اقتباس از یک کشتى طراحى و اجرا شده است.

مدیرعامل شرکت مترو با اشاره به اینکه سیستم سیگنالینگ، سیستم‌هاى تهویه تونلى و ایستگاهى و شفت‌هاى ميان تونلى براى این ايستگاه نصب و راه‌اندازى شده، تاکید کرد: خوشبختانه تمامى این موارد با بهره‌گیرى از توان مهندسان ایرانى انجام شده است.

امام با اشاره به دیگر استانداردهاى به کار رفته در این ایستگاه خاطرنشان كرد:تعبيه مسیر سبز در موارد بحرانى، پله‌هاى اضطرارى و سيستم اعلام و اطفاى حريق از جمله مواردى است كه جهت شرايط اضطرارى براى اين ايستگاه تامين شده است.

على امام مدیرعامل شرکت مترو با اشاره به راه‌اندازى ۶ دستگاه پله‌برقى در ایستگاه متروى كيان شهر اضافه کرد:اقدامات مربوط به نصب و راه‌اندازى آسانسورها در حال اجرا است.اما در صورت عدم بهره‌بردارى از آنها در روز افتتاح، با توجه به اين كه بهره‌بردارى از يك ايستگاه را به اين دليل نمى‌توانيم به تعويق بياندازيم،طبق وعده‌اى كه همواره به شهروندان محترم داده‌ايم،نهايتاً تا 3 ماه پس از افتتاح، آسانسورهاى ايستگاه كيان شهر نيز به بهره‌بردارى خواهد رسيد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

مدیر عامل متروی تهران گفت: شركت بهره برداری مترو در كشور عملکرد پیشگیرانه خود از اسفندماه سال جاری آغاز كرده و با توجه به شیوع بیماری کرونا دستور العمل هایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ابلاغ شد و اين كار با حساسیت و دقت بیشتری روزانه به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونابرای حفظ سلامت مسافران انجام مي شود.
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.
پربازدیدترین ها
آخرین اخبار