کد خبر: ۱۰۷۴۷۴
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۵
مديرعامل شركت مترو خبر داد
على امام از افتتاح و بهره‌بردارى ايستگاه متروى كيان شهر در روزهاى آينده خبر داد و تاكيد كرد: در راه‌اندازى اين ايستگاه تمامى استانداردها رعايت و تجهيزات لازم نصب شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،على امام مدیرعامل این شرکت با اعلام خبر افتتاح ایستگاه کیان شهر در بخش جنوبى خط ۶ متروى تهران در روزهاى آينده تاکید کرد:در ساخت و بهره‌بردارى از این ایستگاه تمام موارد ایمنى و استانداردهاى لازم در حوزه ساخت و تجهیزات به کار رفته است.

او با بیان اینکه ايستگاه كيان شهر با هزينه‌كرد يك هزار و 500 ميليارد ريال ساخته شده است،گفت: زیربناى اين ايستگاه بیش از ۱۰ هزار مترمربع بوده و برای تردد افراد کم‌توان مناسب‌سازى شده است.

امام اضافه كرد:برای ورودى ایستگاه كيان شهر نمایى متفاوت، اقتباس از یک کشتى طراحى و اجرا شده است.

مدیرعامل شرکت مترو با اشاره به اینکه سیستم سیگنالینگ، سیستم‌هاى تهویه تونلى و ایستگاهى و شفت‌هاى ميان تونلى براى این ايستگاه نصب و راه‌اندازى شده، تاکید کرد: خوشبختانه تمامى این موارد با بهره‌گیرى از توان مهندسان ایرانى انجام شده است.

امام با اشاره به دیگر استانداردهاى به کار رفته در این ایستگاه خاطرنشان كرد:تعبيه مسیر سبز در موارد بحرانى، پله‌هاى اضطرارى و سيستم اعلام و اطفاى حريق از جمله مواردى است كه جهت شرايط اضطرارى براى اين ايستگاه تامين شده است.

على امام مدیرعامل شرکت مترو با اشاره به راه‌اندازى ۶ دستگاه پله‌برقى در ایستگاه متروى كيان شهر اضافه کرد:اقدامات مربوط به نصب و راه‌اندازى آسانسورها در حال اجرا است.اما در صورت عدم بهره‌بردارى از آنها در روز افتتاح، با توجه به اين كه بهره‌بردارى از يك ايستگاه را به اين دليل نمى‌توانيم به تعويق بياندازيم،طبق وعده‌اى كه همواره به شهروندان محترم داده‌ايم،نهايتاً تا 3 ماه پس از افتتاح، آسانسورهاى ايستگاه كيان شهر نيز به بهره‌بردارى خواهد رسيد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تشییع همراهان شهید سپهبد سلیمانی در ری / امت اسلام آماده انتقام

تشییع همراهان شهید سپهبد سلیمانی در ری / امت اسلام آماده انتقام

مردم شهید پرور شهر ری بار دیگر فرزند شهید خود را درآغوش کشیدند .
منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش  دنیا رساندند

منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش دنیا رساندند

پیکرشهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی مهندس و شهدای مقاومت درحالیکه بر دستان میلیونی منتقمان پایتخت تشیع شد با نماز ولی امر مسلمین رهبر معظم انقلاب بدرقه گردید. حضور اعضای کتائب حزب الله عراق در مراسم تشییع شهید سلیمانی در تهران