کد خبر: ۱۰۷۴۲۳
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۲
طی شبانه روز اخیر؛
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی گفت: طی شبانه روز اخیر، هشت هزار کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان مرکزی، توسط ۲۰۰ نیروی راهدار برفروبی، پاکسازی و نمک پاشی شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی زندی فر در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به بارش برف در برخی محورهای استان طی شبانه روز اخیر، عملیات اکیپ‌های راهداری استان مرکزی در محورهایی که بارش در آنها جریان داشته انجام گرفته و در این مدت هشت هزار کیلومتر از محورهای استان توسط راهداری از برف پاکسازی شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی افزود: طی این عملیات‌ها برفروبی و پاکسازی محورها به همراه نمک پاشی توسط اکیپ‌های راهداری استان مرکزی انجام گرفته است.

زندی فر بیان کرد: در این مدت به منظور رفع لغزندگی محورهای استان و جلوگیری از بروز حوادث و تصادفات، بیش از دو هزار تن ماسه و نمک نیز در جاده‌های استان مرکزی توسط عوامل راهداری پخش شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی خاطرنشان ساخت: این عملیات‌ها با استفاده از ۱۳۰ دستگاه ماشین آلات برفروبی و نمک پاشی و توسط ۲۰۰ نیروی عملیاتی راهداری استان مرکزی انجام گرفته است.
برچسب ها: شهرفردا ، مرکزی ، راهداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
درخواست شهردار تهران از عنایت آزغ برای پیوستنش به خانواده ایثارگران آتش نشان

درخواست شهردار تهران از عنایت آزغ برای پیوستنش به خانواده ایثارگران آتش نشان

محمدی نوشت: پیروز حناچی از عنایت آزغ خواست که به خانواده بزرگ ایثارگران آتش نشان بپیوندد.
آنچه از عید فطر نمی دانیم!

آنچه از عید فطر نمی دانیم!

واژه عید، در اصل از فعل عاد (عود) یعود اشتقاق یافته است و معانى مختلفى براى آن ذکر کرده‌‏اند.