کد خبر: ۱۰۷۴۲۱
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۴
با حضور فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) کرمانشاه صورت گرفت
۵۶ واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) در کرمانشاه افتتاح شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، ۵۶ واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) امروز با حضور فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه و جمعی از مسئولان در روستای قزانچی افتتاح شد.

سردار بهمن ریحانی در حاشیه این افتتاح اظهار داشت: امسال با مشارکت کمیته امداد با احتساب این ۵۶ واحد توانستیم ۲۱۶ واحد را تکمیل و تحویل دهیم.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: یکی از اقدامات ارزشمند سپاه در مناطق محروم و آسیب‌پذیر محرومیت زدایی است.

وی افزود: بر این اساس سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه طی سال‌های اخیر ۱۵۹ میلیارد تومان در پروژه‌های عمرانی از جمله ساخت خانه نیازمند، خانه عالم، مسجد، راه، آب و برق هزینه کرده است.

سردار ریحانی گفت: همچنین در پروژه‌های غیر عمرانی مثل تهیه و توزیع سبد معیشتی، لوازم التحریر برای مدارس روستایی و مناطق محروم و تهیه جهیزیه برای زوج‌های جوان تاکنون ۱۰۲ میلیارد تومان هزینه کرده است.

وی از ساخت ۱۰۳ واحد آسیب دیده در سیل فروردین ۹۸ توسط سپاه حضرت نبی اکرم (ص) خبر داد و گفت: البته بالغ بر همین تعداد تاکنون بازسازی و تعمیر کرده‌ایم.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه بیان داشت: این خدمات جزو خدمات ارزشمندی است که سپاه پاسداران در مناطق محروم و آسیب‌دیده برای روستاها و افرادی که تحت پوشش کمیته امداد هستند با مشارکت کمیته امداد انجام داده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش  دنیا رساندند

منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش دنیا رساندند

پیکرشهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی مهندس و شهدای مقاومت درحالیکه بر دستان میلیونی منتقمان پایتخت تشیع شد با نماز ولی امر مسلمین رهبر معظم انقلاب بدرقه گردید. حضور اعضای کتائب حزب الله عراق در مراسم تشییع شهید سلیمانی در تهران
خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

صبح امروز هواپیمای شرکت کاسپین که قرار بود ماهشهر را به مقصد تهران ترک کند، از باند فرودگاه خارج شد! رویدادی که منجر به وارد آمدن خساراتی به هواپیما شد، اما آن گونه که گزارش‌ها نشان می‌دهد، خوش بختانه فرجام تلخی به دنبال نداشته است.