کد خبر: ۱۰۷۴۱۵
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵
معاون وزیر جهاد کشاورزی:
معاون امور باغبانی وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه بحران آب در کشور جدی است، گفت: با توسعه آبیاری تحت فشار می‌توان نقش مهمی در مدیریت منابع آبی داشته باشیم.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد علی طهماسبی در بازدید از گلخانه گوهری فیروز آباد پارس آباد عنوان کرد: شهرستان پارس آباد به لحاظ شرایط آب و هوایی و زمین حاصلخیز و از آنجا که بزرگترین شهرک گلخانه‌ای به مساحت یک هزار و ۶۰۰ هکتار در این منطقه ایجاد می‌شود در آینده‌ای نزدیک به قطب کشت گلخانه‌ای کشور تبدیل خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه در سال‌های گذشته ۱۲ هکتار گلخانه در استان اردبیل احداث شده است، افزود: امروزه این رقم به ۲۸۴ گلخانه در استان اردبیل تبدیل رسیده که رکوردی در توسعه گلخانه‌ای کشور محسوب می‌شود.

طهماسبی در خصوص اینکه بحران آب در کشور جدی است، تاکید کرد: با توسعه آبیاری تحت فشار می‌توان نقش مهمی در مدیریت منابع آبی داشت.

معاون وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به اینکه توسعه محصولات گلخانه‌ای در منطقه نیازمند توسعه زیرساخت‌های صادراتی است، یادآور شد: امیدواریم توسعه زیرساخت‌های صادراتی به منظور توسعه محصولات گلخانه‌ای در شهرستان پارس آباد در آینده‌ای نزدیک فراهم شود.
برچسب ها: شهرفردا ، اردبیل ، ابیاری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش  دنیا رساندند

منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش دنیا رساندند

پیکرشهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی مهندس و شهدای مقاومت درحالیکه بر دستان میلیونی منتقمان پایتخت تشیع شد با نماز ولی امر مسلمین رهبر معظم انقلاب بدرقه گردید. حضور اعضای کتائب حزب الله عراق در مراسم تشییع شهید سلیمانی در تهران
خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

صبح امروز هواپیمای شرکت کاسپین که قرار بود ماهشهر را به مقصد تهران ترک کند، از باند فرودگاه خارج شد! رویدادی که منجر به وارد آمدن خساراتی به هواپیما شد، اما آن گونه که گزارش‌ها نشان می‌دهد، خوش بختانه فرجام تلخی به دنبال نداشته است.