کد خبر: ۱۰۷۴۱۵
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵
معاون وزیر جهاد کشاورزی:
معاون امور باغبانی وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه بحران آب در کشور جدی است، گفت: با توسعه آبیاری تحت فشار می‌توان نقش مهمی در مدیریت منابع آبی داشته باشیم.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد علی طهماسبی در بازدید از گلخانه گوهری فیروز آباد پارس آباد عنوان کرد: شهرستان پارس آباد به لحاظ شرایط آب و هوایی و زمین حاصلخیز و از آنجا که بزرگترین شهرک گلخانه‌ای به مساحت یک هزار و ۶۰۰ هکتار در این منطقه ایجاد می‌شود در آینده‌ای نزدیک به قطب کشت گلخانه‌ای کشور تبدیل خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه در سال‌های گذشته ۱۲ هکتار گلخانه در استان اردبیل احداث شده است، افزود: امروزه این رقم به ۲۸۴ گلخانه در استان اردبیل تبدیل رسیده که رکوردی در توسعه گلخانه‌ای کشور محسوب می‌شود.

طهماسبی در خصوص اینکه بحران آب در کشور جدی است، تاکید کرد: با توسعه آبیاری تحت فشار می‌توان نقش مهمی در مدیریت منابع آبی داشت.

معاون وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به اینکه توسعه محصولات گلخانه‌ای در منطقه نیازمند توسعه زیرساخت‌های صادراتی است، یادآور شد: امیدواریم توسعه زیرساخت‌های صادراتی به منظور توسعه محصولات گلخانه‌ای در شهرستان پارس آباد در آینده‌ای نزدیک فراهم شود.
برچسب ها: شهرفردا ، اردبیل ، ابیاری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
درخواست شهردار تهران از عنایت آزغ برای پیوستنش به خانواده ایثارگران آتش نشان

درخواست شهردار تهران از عنایت آزغ برای پیوستنش به خانواده ایثارگران آتش نشان

محمدی نوشت: پیروز حناچی از عنایت آزغ خواست که به خانواده بزرگ ایثارگران آتش نشان بپیوندد.
آنچه از عید فطر نمی دانیم!

آنچه از عید فطر نمی دانیم!

واژه عید، در اصل از فعل عاد (عود) یعود اشتقاق یافته است و معانى مختلفى براى آن ذکر کرده‌‏اند.