کد خبر: ۱۰۷۴۱۰
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۷
ازسوی شورای اسلامی شهر مشهد؛
از سوی شورای اسلامی شهر مشهد، تفریغ بودجه سال 97 شهرداری تصویب شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، درهشتاد و پنجمین جلسه علنی شورای شهر مشهد ابتدا لایحه تفریغ بودجه سال 97 شهرداری دردستورکار قرارگرفت و پس از بحث و بررسی به تصویب شورای شهر رسید.

انتقال محل دفن زباله شماره یک و کارخانه تولید کمپوست

در ادامه لایحه انتقال محل دفن زباله شماره یک و کارخانه تولید کمپوست در دستور کارقرارگرفت و پس از تصویب شهرداری مشهد مکلف شد، با توجه به غیر استاندارد بودن محل دفن زباله در مرکز شماره یک( جاده قدیم نیشابور)، حل مشکلات و بهبود شرایط زیست محیطی در محدوده این مرکز و انتقال مرکز مزبور و کارخانه کمپوست مرتبط با آن به محدوده میامی، حداکثر ظرف مدت یک ماه از تاریخ لازم الاجرا شدن این مصوبه، نسبت به انجام مطالعات امکان سنجی انتقال مجموعه یاد شده به همراه تجزیه و تحلیل هزینه ای در بودجه سنواتی سال ۹۹ پیش بینی و جهت تصویب به شورای اسلامی شهر ارائه نماید.

به کارگیری بانوان آتش نشان در سازمان آتش نشانی

لایحه به کارگیری بانوان آتش نشان در سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی یکی دیگر از دستورات جلسه هشتادوپنجمین جلسه علنی شورای شهر مشهد بود که پس از تصویب به شهرداری مشهد اجازه داده شد نسبت به استفاده از خدمات تعداد هشتاد نفر از بانوان دارای حداقل ۳ سال ( تا حال حاضر) سابقه همکاری داوطلبی با سازمان آتش نشانی شهرداری مشهد پس از احراز صلاحیت های فنی و تخصصی، با استفاده از روش های ممکن در بکارگیری نیروی انسانی اقدام نماید.

مجوز خرید ۸۶ دستگاه اتوبوس دیزل شهری اسکانیا

در ادامه این جلسه لایحه خرید ۸۶ دستگاه اتوبوس دیزل شهری اسکانیا در دستورکار قرارگرفت و پس از تصویب به شهرداری مشهد اجازه‌ داده شد، در راستای نوسازی ناوگان اتوبوسرانی نسبت به خرید ۸۶ دستگاه اتوبوس دیزل شهری اسکانیا ،یورو ۴ و مجهز به فیلتر DPFبه قیمت هر دستگاه، 16 میلیارد و 330 میلیون و 275 هزارریال بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده، مطابق با مشخصات فنی و پیش‌نویس قرارداد پیوست اقدام نماید.
همچنین درادامه جلسه علنی امروز شورای شهرمشهد اساسنامه شرکت گردشگری توسعه و عمران هفت حوض و تغییر عنوان به شرکت توسعه گردشگری شهرداری مشهد دردستورکارقرارگرفته وتصویب شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش  دنیا رساندند

منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش دنیا رساندند

پیکرشهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی مهندس و شهدای مقاومت درحالیکه بر دستان میلیونی منتقمان پایتخت تشیع شد با نماز ولی امر مسلمین رهبر معظم انقلاب بدرقه گردید. حضور اعضای کتائب حزب الله عراق در مراسم تشییع شهید سلیمانی در تهران
خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

صبح امروز هواپیمای شرکت کاسپین که قرار بود ماهشهر را به مقصد تهران ترک کند، از باند فرودگاه خارج شد! رویدادی که منجر به وارد آمدن خساراتی به هواپیما شد، اما آن گونه که گزارش‌ها نشان می‌دهد، خوش بختانه فرجام تلخی به دنبال نداشته است.