کد خبر: ۱۰۷۴۰۴
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۰
معاون شهردار منطقه 19 از برپایی غرفه های فرهنگی و میزبانی از شهروندان تهرانی در مراسم راهپیمایی 22 بهمن خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،محسن فریدی معاون فرهنگی و اجتماعی منطقه اظهار کرد: پردیس فرهنگی این منطقه فردا در تقاطع خیابان آزادی و آذربایجان با حضور فعال و چشمگیر شهروندان انقلابی و مدیریت شهری این منطقه برگزار و طی مسیر برنامه های متنوع در قالب برپایی غرفه های فرهنگی، آموزشی، سلامت و ورزشی همراه با استیج برنامه های شاد و زنده برپا خواهد شد.

وی افزود: یکی از کارهای ویژه این روز تبیین دلایل و علل وقوع انقلاب است که با ارائه دستاوردهای انقلاب اسلامی همراه خواهد بود. همچنین محصولات فرهنگی بین کودکان و نوجوانان توزیع می شود.

ارائه خدمات سلامت محور به شهروندان شامل تست رایگان قند و فشار خون و برنامه های ورزشی ویژه آقایان و بانوان از دیگر غرفه های تدارک دیده شده ویژه 22 بهمن است.

فریدی ادامه داد: اجرای دیوار گذر، برپایی نمایشگاه عکس با رویکرد انقلاب اسلامی و غرفه شهدای ترور و مقاومت و اجرای برنامه های زنده شامل اجرای گروه سرود انقلابی، گروه تواشیح، گروه کودک، نقاله خوانی و برگزاری مسابقه از دیگر برنامه های فرهنگی این منطقه در مراسم راهپیمایی روز 22 بهمن است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

مدیر عامل متروی تهران گفت: شركت بهره برداری مترو در كشور عملکرد پیشگیرانه خود از اسفندماه سال جاری آغاز كرده و با توجه به شیوع بیماری کرونا دستور العمل هایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ابلاغ شد و اين كار با حساسیت و دقت بیشتری روزانه به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونابرای حفظ سلامت مسافران انجام مي شود.
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.