کد خبر: ۱۰۷۳۴۴
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۴
در حالی که شاگردان محمد بنا روز ۲۶ بهمن ماه تهران را به مقصد دهلی ترک خواهند کرد، هنوز در دو وزن اعزامی در مورد ملی‌پوش تصمیم قطعی گرفته نشده است.
 به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی آسیا در روزهای 29 و 30 بهمن و اول اسفند در هندوستان برگزار خواهد شد،‌ مسابقه‌ای که نه گزینشی المپیک است و نه رنکینگ اتحادیه جهانی.

تا امروز حضور پویا ناصرپور در 55 کیلوگرم، مهدی محسن نژاد در 60 کیلوگرم، میثم دلخانی در 63 کیلوگرم، حسین اسدی در 67 کیلوگرم، امین کاویانی نژاد در 72 کیلوگرم، پژمان پشتام در 77 کیلوگرم، محمدهادی ساروی در 97 کیلوگرم و امین میرزازاده در 130 کیلوگرم این رقابت‌ها قطعی شده است.

در دو وزن هنوز انتخاب قطعی از بین دو کشتی‌گیر صورت نگرفته است. در وزن 82 کیلوگرم محمد بنا از بین سعید عبدولی و مهدی ابراهیمی و در وزن 87 کیلوگرم از بین بهروز هدایت و مهدی فلاح انتخاب خواهد کرد.

این در حالی است که پویا ناصرپور، مهدی محسن‌نژاد، میثم دلخانی، حسین اسدی، امین کاویانی‌نژاد، پژمان پشتام، مهدی ابراهیمی، بهروز هدایت، محمدهادی ساروی و علی‌اکبر یوسفی نفرات اول کشتی فرنگی جام بین‌المللی تختی در شیراز شدند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.
افزایش شمار مبتلایان کرونا به ۱۲۷۲۹ نفر در کشور/ ۶۱۱ فوتی تا کنون

افزایش شمار مبتلایان کرونا به ۱۲۷۲۹ نفر در کشور/ ۶۱۱ فوتی تا کنون

سخنگوی وزارت بهداشت موارد جدید ابتلا و فوتی ناشی از کروناویروس جدید در کشور را اعلام کرد.