کد خبر: ۱۰۷۳۳۲
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۰
شهرداری تهران برای تامین آسفالت مورد نیاز جهت اتصال آزادراه تهران- شمال به بزرگراه آزادگان اعلام آمادگی کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، آخرین وضعیت اتصال آزادراه تهران - شمال به بزرگراه آزادگان در نشستی با حضور سرپرست اداره کل فنی و عمرانی مناطق و سازمان‌های شهرداری تهران و مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران در شهرداری منطقه ۲۲ مورد بررسی قرار گرفت.

مجریان پروژه احداث آزادراه تهران - شمال و نمایندگان پلیس راه استان تهران، پلیس راهور تهران بزرگ، اداره کل حریم، سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی و مدیران شهرداری منطقه ۲۲ نیز در این نشست به بیان نظرات خود را درباره اتصال آزادراه تهران - شمال به بزرگراه آزادگان مطرح کردند.

همچنین شهرداری تهران درباره امکان تامین آسفالت موردنیاز برای راه‌اندازی مسیر جنوب به شرق تقاطع بزرگراه شهید خرازی با آزادراه تهران- شمال واقع در منطقه ۲۲ اعلام آمادگی کرد.

در این نشست مقرر شد اداره کل هماهنگی فنی و عمرانی مناطق و سازمان‌های شهرداری، نسبت به صدور مجوزهای لازم به منظور تعریض بخشی از بزرگراه‌های آزادگان و شهید خرازی اقدام کند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

مدیر عامل متروی تهران گفت: شركت بهره برداری مترو در كشور عملکرد پیشگیرانه خود از اسفندماه سال جاری آغاز كرده و با توجه به شیوع بیماری کرونا دستور العمل هایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ابلاغ شد و اين كار با حساسیت و دقت بیشتری روزانه به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونابرای حفظ سلامت مسافران انجام مي شود.
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.