کد خبر: ۱۰۷۳۰۴
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۵
در نشستی که با حضور سرپرست اداره کل فنی و عمرانی مناطق و سازمان ها و مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران در شهرداری منطقه 22 برگزار شد، آخرین وضعیت اتصال آزادراه تهران- شمال به بزرگراه آزادگان مورد بررسی قرار گرفت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،در این نشست که دست اندرکاران اجرایی پروژه احداث آزادراه تهران- شمال و نمایندگان پلیس راه استان تهران، پلیس راهور تهران بزرگ، اداره کل حریم، سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی و مدیران شهرداری منطقه 22 نیز حضور داشتند، آخرین وضعیت اتصال آزادراه تهران- شمال به بزرگراه آزادگان مورد بررسی قرار گرفت و درباره امکان تامین آسفالت موردنیاز جهت راه اندازی مسیر جنوب به شرق تقاطع بزرگراه شهید خرازی با آزادراه تهران- شمال واقع در منطقه 22 اعلام آمادگی شد.

در ادامه این نشست مقرر شد اداره کل هماهنگی فنی و عمرانی مناطق و سازمان ها، نسبت به صدور مجوزهای لازم به منظور تعریض بخشی از بزرگراه های آزادگان و شهید خرازی اقدام کند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

مدیر عامل متروی تهران گفت: شركت بهره برداری مترو در كشور عملکرد پیشگیرانه خود از اسفندماه سال جاری آغاز كرده و با توجه به شیوع بیماری کرونا دستور العمل هایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ابلاغ شد و اين كار با حساسیت و دقت بیشتری روزانه به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونابرای حفظ سلامت مسافران انجام مي شود.
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.