کد خبر: ۱۰۷۲۹۷
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۳
یوزباشی دبیر اجرایی کنفرانس ملی بهبود و بازسازی سازمان کسب و کار در گفتگو با شهر فردا
دبیر اجرایی کنفرانس ملی بهبود و بازسازی سازمان کسب و کار با اشاره به اینکه برای برگزاری این کنفرانس تا کنون 20 دانشگاه مطرح در کشور اعلام آمادگی کردند، گفت: 363 مقاله به دبیرخانه همایش ارسال شده که با این رقم می توان گفت همایش به اهداف از پیش تعیین شده خود رسیده است.
دکتر علیرضا یوز باشی استاد دانشگاه تهران و دبیر اجرایی کنفرانس ملی بهبود و بازسازی سازمان کسب و کار در نشست کنفرانس ملی بهبود و بازسازی سازمان کسب و کار که برای کنفرانس همین برنامه تشکیل شده بود، در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی «شهر فردا»گفت: هدف از برگزاری این نشست ها  برقراری  رابطه ای قوی بین دانشگاه و  وزارت صنعت است .

دکتر یوز باشی تاکید کرد: ترکیبی از اعضای هیات علمی دانشگاه های معتبر در کنار مدیران کارخانه ها و  حرف مختلف در کنار هم جمع شده اند تا با بررسی اهداف مشترک بین این سازمانها دریابند که چه ارتباطی می توان بین این سازمان ها برقرار کرد، لذا در این راستا اگر دو بازوی مهم کشور را در نظر بگیریم، آن دو بازو کسب و کارها و دانشگاه ها هستند.

وی با اشاره به اینکه دغدغه ما برای برپایی این کنفرانس ایجاد ارتباط قوی بین صنعت و دانشگاه است، افزود: برای برگزای این کنفرانس در محورهای مختلف اساتید برجسته ای  از دانشگاه تهران، دانشگاه علامه و سازمان مدیریت صنعتی و بسیاری از سازمان ها دعوت شده اند تا در این زمینه نظریه پردازی کنند.

دبیر اجرایی کنفرانس ملی بهبود و بازسازی سازمان کسب و کار  اظهار داشت: از طرفی از کسب و کارهای کوچک، اِسمی ها، کسب و کارهای بزرگ دعوت شده است تا در این نشست ها که پیش از کنفرانس تشکیل می شود، شرکت کنند و هدف از این دعوت این است که بتوانیم از کسانی که در حوزه کسب و کار تحولی بزرگ ایجاد کرده اند استفاده کرده و تحولی بزرگ برای خدمت به کشور با پیوند دانشگاه و وزارت صنعت ایجاد کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که این کنفرانسی که پیش روست چه میزان عضو جذب کرده و چه میزان مقاله  برای شرکت در این کنفرانس ارسال شده است، تصریح کرد: بیش از 20 دانشگاه جهت حمایت از این کنفرانس اعلام آمادگی کردند مضاف بر آن 15 کسب و کار کوچک و کارخانه و همچنین خبرگزاری های مختلف حمایت خود را از این کنفرانس اعلام کردند.

وی افزود: در این راستا تا کنون 363 مقاله به دبیرخانه همایش ارسال شده و این رقم تا یک ماه مانده به همایش بسیار عدد خوبی است و در آن حوزه ها توانسته ایم به آن اهدافی که از پیش تعیین شده است برسیم .
 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تشییع همراهان شهید سپهبد سلیمانی در ری / امت اسلام آماده انتقام

تشییع همراهان شهید سپهبد سلیمانی در ری / امت اسلام آماده انتقام

مردم شهید پرور شهر ری بار دیگر فرزند شهید خود را درآغوش کشیدند .
منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش  دنیا رساندند

منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش دنیا رساندند

پیکرشهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی مهندس و شهدای مقاومت درحالیکه بر دستان میلیونی منتقمان پایتخت تشیع شد با نماز ولی امر مسلمین رهبر معظم انقلاب بدرقه گردید. حضور اعضای کتائب حزب الله عراق در مراسم تشییع شهید سلیمانی در تهران