کد خبر: ۱۰۷۲۵۰
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۴
فهرستی از گرانقیمت‌ترین وینگرهای چپ فوتبال جهان توسط ترانسفرمارکت منتشر شده است.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، ترانسفرمارکت فهرستی از گرانقیمت‌ترین وینگرهای چپ فوتبال جهان منتشر کرده است که بر این اساس رحیم استرلینگ ستاره منچستر سیتی با 160 میلیون یورو در صدر قرار دارد.

در رده دوم نیمار ستاره برزیلی پاری سن ژرمن با 160 میلیون یورو در کنار استرلینگ قرار دارد.

سادیو مانه ستاره سنگالی لیورپول با 150 میلیون یورو در مکان سوم قرار دارد و ادن هازارد ستاره بلژیکی باشگاه رئال مادرید رده چهارم را با 120 میلیون یورو به خود اختصاص داده است.

سانه وینگر آلمانی با 100 میلیون یورو پنجم است و سون هیونگ مین ستاره آسیایی تاتنهام هم رده ششم را با قیمت 80 میلیون یورو به خود اختصاص داده است.

منبع: فارس
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

مدیر عامل متروی تهران گفت: شركت بهره برداری مترو در كشور عملکرد پیشگیرانه خود از اسفندماه سال جاری آغاز كرده و با توجه به شیوع بیماری کرونا دستور العمل هایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ابلاغ شد و اين كار با حساسیت و دقت بیشتری روزانه به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونابرای حفظ سلامت مسافران انجام مي شود.
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.