کد خبر: ۱۰۷۱۷۰
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۲
لیگ برتر تیراندازی آقایان و بانوان به مناسبت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با معرفی تیم‌ها و نفرات برتر همراه بود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، هفته هفتم لیگ برتر تیراندازی بانوان با حضور 5 تیم به میزبانی شهرداری قزوین برگزار شد که در رشته تفنگ و تپانچه بادی تیم‌های، شهرداری قزوین و مقاومت با شکست تیم‌های هیات خراسان رضوی و هیات قم به پیروزی رسیدند. در این هفته تیم ساچمه بیژن در قرعه استراحت به سر می‌برد.

با برگزاری فینال رشته تپانچه بادی، هانیه رستمیان، مینا قربانی و درسا عرب شاهی هر سه از تیم مقاومت به مقام‌های اول تا سوم دست یافتند.

در رشته تفنگ بادی نیز، نجمه خدمتی از مقاومت اول شد و حسنا توتون چی از شهرداری قزوین و صفیه صحراگرد از هیات خراسان رضوی دوم و سوم شدند.

همزمان با این رقابت‌ها هفته نهم لیگ برتر تیراندازی آقایان نیز به میزبانی شرکت ملی حفاری و با حضور 7 تیم پیگیری شد که در رشته تفنگ بادی، تیم‌های تجهیزات زائر، فولاد مبارکه سپاهان و نزاجا در برابر تیم‌های شهرداری اردبیل، شرکت ملی حفاری و ساچمه بیرن به پیروزی رسیدند.

در رشته تپانچه بادی نیز، تیم‌های شرکت ملی حفار، ساچمه بیژن و شهرداری اردبیل در مقابل تیم‌های تجهیزات زائر، فولاد مبارکه سپاهان و نزاجا به پیروزی دست یافتند. در این هفته تیم مقاومت در قرعه استراحت به سر می‌برد.

در فینال رشته تفنگ بادی، امیرسیاوش ذوالفقاریان از ساچمه بیژن موفق به کسب مقام اول شد و مهیار صداقت از تجهیزات زائر و امیرمحمد نکونام از نزاجا دوم و سوم شدند.

در رشته تپانچه بادی نیز، وحید گل خندان و سجاد پور حسینی هر دو از ساچمه بیژن اول و دوم شدند و ابراهیم برخورداری از شرکت ملی حفاری در جایگاه سوم قرار گرفت.

مراسم اهدای جوایز نقدی ورزشکاران با حضور اکبر محمودی مشاور عالی فدراسیون، رضا ملک محمدی دبیر، محسن نصر اصفهانی و احمد نجفی از مربیان تیم تپانچه و دیگر مسئولان و سرپرستان باشگاه‌ها برگزار شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

مدیر عامل متروی تهران گفت: شركت بهره برداری مترو در كشور عملکرد پیشگیرانه خود از اسفندماه سال جاری آغاز كرده و با توجه به شیوع بیماری کرونا دستور العمل هایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ابلاغ شد و اين كار با حساسیت و دقت بیشتری روزانه به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونابرای حفظ سلامت مسافران انجام مي شود.
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.