کد خبر: ۱۰۷۱۱۲
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۴
رئیس پلیس راهور ناجا گفت: محدودیت‌ها هر ساله معمولا از ساعت ۱۱ شب قبل ۲۲ بهمن اجرایی می‌شود،طبیعتا همچون هر سال راهپیمایی از میدان امام حسین(ع) تا میدان آزادی خواهد بود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، رئیس پلیس راهور ناجا ضمن اعلام مسیرهای ۱۲ گانه راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهر تهران گفت: محدودیت‌ها هر ساله معمولا از ساعت ۱۱ شب قبل ۲۲ بهمن اجرایی می‌شود. محدودیت‌های تردد نیز از ۷ صبح روز ۲۲ بهمن در مسیرهای اصلی انجام شده و زمینه برای آغاز راهپمایی فراهم می‌شود؛ طبیعتا همچون هر سال راهپیمایی از میدان امام حسین(ع) تا میدان آزادی خواهد بود.

 رئیس پلیس راهور ناجا در جلسه کمیته ترافیکی ۲۲ بهمن که صبح امروز برگزار شد اظهار کرد: به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب تاریخی و شکوهمند ایران، امت مسلمان، شهید پرور و همیشه در صحنه ایران روز ۲۲ بهمن از ساعت ۹ صبح پس از طی مسیرهای ۱۲ گانه راهپیمایی به منظور تجدید میثاق با آرمان‌های بنیانگذار کبیر انقلاب گرد هم آمده و بار دیگر اقتدار خود را در منظر جهانیان متجلی خواهند کرد.

وی ادامه داد: ۲۲ بهمن از این جهت که مردم ما عشق و علاقه خود را به انقلاب نشان می‌دهند و همین که چشم دوست و دشمن به این مراسم دوخته شده است بسیار حائز اهمیت بوده و علاوه بر این مردم هیچ گاه صحنه را خالی نکرده اند، به همین خاطر ارائه خدمات به این مردم شریف که در این مراسم شرکت می‌کنند بسیار واجب است.

رئیس پلیس راهور ناجا با بیان این که تنها دلیل حضور مردم، عشق و علاقه به انقلاب و کشور است گفت: این موضوع وظیفه ما را سنگین تر می‌کند شاید مردم امروز مشکلاتی داشته باشند اما انقلاب را رها نمی‌کنند و در مسیر راهپیمایی حاضر می‌شوند همانطور که مردم با دل خود رفتار می‌کنند ما نیز با دل خود به آنها خدمت کنیم.

سردار مهماندار با بیان این که اگر  ۲۲ بهمن در تهران اجرا می‌شود و شاهد حضور میلیونی مردم هستیم نتیجه سعی و تلاش تمام سازمان‌ها و نهادهای پای کار است گفت: انشالله ۲۲ بهمن ماه آماده هستیم. مراسم ۲۲ بهمن مراسمی نیست که برنامه ریزی کمی بیش از شروعش انجام گیرد تنها یکی از حوزه‌های آن برنامه‌ریزی ترافیک است . آن چیزی که قرار است وارد فاز اجرایی شویم از شب پیش آن آغاز می‌شود در حوزه ترافیک هر ساله معمولا از ساعت ۱۱ شب قبل ۲۲ بهمن محدودیت‌های میدان آزادی از حلقه داخلی را اجرا می‌کنیم و این حلقه داخلی بسته می‌شود. محدودیت‌های تردد نیز از ۷ صبح روز ۲۲ بهمن در مسیرهای اصلی انجام شده و زمینه برای آغاز راهپمایی فراهم می‌شود؛ طبیعتا همچون هر سال راهپیمایی از میدان امام حسین(ع) تا میدان آزادی خواهد بود.

وی ادامه داد: نکته حائز اهمیت این است که این برنامه‌ها بستگی به حضور جمعیت دارند و ممکن است تغییراتی داشته باشند. شهروندان باید بدانند همچون هر ساله برخی از مسیرها بسته خواهد شد، بنابراین باید برنامه ریزی‌های لازم را برای تردد خود از پیش انجام دهند.

مهماندار با تاکید بر این که از شهروندان می‌خواهیم در مسیرهای راهپیمایی با موتور تردد نکنند گفت: این موضوع گاهی باعث رخداد حادثه‌ای می‌شود لذا خواهش ما این است سازمان‌هایی که الزامی به استقرار موتور ندارند نیز در خیابان‌های اطراف مستقر باشند تا اگر نیازی بود خدمت رسانی کنند.

رئیس پلیس راهور ناجا مسیرهای ۱۲ گانه راهپیمایی در شهر تهران به مقصد آزادی را نیز اعلام کرد و گفت:

مسیر شماره ۱ مسجد امام حسین، میدان امام حسین، خیابان انقلاب، خیابان آزادی، میدان آزادی،

مسیر شماره ۲ نیز مسجد جامع ابوذر، میدان ابوذر، خیابان ابوذر،  خیابان شهید آیت الله سعیدی و میدان آزادی،

مسیر شماره ۳ مسجد امام هادی، خیابان شهید آقایی، خیابان معلم، خیابان تختی، خیابان شهید آیت الله سعیدی و میدان آزادی است.

وی ادامه داد: مسیر شماره ۴ مسجد داراسلام،  میدان منیریه، خیابان شهید مویدی، خیابان کارگر، میدان انقلاب، خیابان آزادی به سمت میدان آزادی

مسیر شماره ۵ مسجد الجواد، میدان هفتم تیر، خیابان شهید آیت الله دکتر مفتح، خیابان انقلاب به سمت میدان آزادی 

مسیر شماره ۶ مسجد حضرت امیر، خیابان کارگر شمالی، میدان انقلاب به سمت  میدان آزادی

مسیر شماره ۷ از مسجد المهدی به سمت خیابان ستارخان به سمت خیابان آزادی

مسیر شماره ۸  از مسجد حضرت حجت الحسن، خیابان رودکی به سمت میدان آزادی است.

رئیس پلیس راهور ناجا درباره سایر مسیرها نیز گفت:

مسیر شماره ۹ مسجد امام سجاد، خیابان آیت الله اشرفی اصفهانی، فلکه دوم صادقیه، خیابان محمد علی جناح به سمت میدان آزادی

مسیر شماره ۱۰ مسجد امام صادق، فلکه دوم صادقیه خیابان محمد علی جناع به سمت میدان آزادی

مسیر شماره ۱۱  از مسجد جامع رسول اکرم آغاز شده به سمت تهرانسر در حرکت است و از بزرگراه شهید لشکری به میدان آزادی وصل می‌شود.

مسیر شماره ۱۲ از مسجد نظام مافی آغاز شده در بلوار آیت الله کاشانی و فلکه دوم صادقیه ادامه خواهد داشت و از خیابان محمد علی جناح به میدان بزرگ آزادی ختم خواهد شد.

سردار مهماندار درباره محدودیت‌های تردد در معابر منتهی به میدان آزادی نیز گفت: مرحله اول محدودیت‌های تردد از ساعت ۲۲ روز ۲۱ بهمن ماه آغاز و بدین ترتیب ضلع شمال غربی میدان آزادی حدفاصل خیابان محمد علی جناح تا جاده مخصوص مسدود شده و محدودیت‌های تردد در رینگ داخلی میدان آزادی در چهار مقطع اعمال خواهد شد که مقطع نخست آن خیابان آزادی شرق به غرب از ابتدای خیابان شهید برادران عزیزی به سمت غرب بوده، مقطع دوم آن جاده مخصوص شرق به غرب از ابتدای راست گرد مخصوص به آیت الله سعیدی به سمت میدان آزادی، مقطع بعدی بزرگراه جناح از خیابان دانش به سمت جنوب است و آخرین مقطع دسترسی رینگ خارجی ضلع جنوبی میدان آزادی به رینگ داخل میدان خواهد بود.

وی با بیان این که محدودیت‌های تردد مرحله دوم نیز از ساعت ۷ صبح سه شنبه ۲۲ بهمن ماه انجام می‌شود گفت: طی این محدودیت‌ها خیابان آزادی از میدان آزادی تا میدان انقلاب در ادامه تا میدان امام حسین و همچنین طول جاده مخصوص کرج از دور برگردان میدان تامین اجتماعی تا میدان آزادی دارای محدودیت تردد خواهد بود. همچنین طول بزرگراه محمد علی جناح از فلکه دوم صادقیه تا میدان آزادی، طول بزرگراه آیت الله سعیدی از میدان فتح تا میدان آزادی نیز محدودیت‌های تردد اعمال می‌شود.

رئیس پلیس راهور ناجا درباره سایر محدودیت‌های تردد نیز گفت: محدودیت تردد در مسیر جنوب به شمال بزرگراه نواب از میدان جمهوری تا میدان توحید و بزرگراه یادگار امام از خیابان تیموری تا دور برگردان ضلع جنوبی به سمت خیابان آزادی، خیابان حبیب اللهی و خیابان اکبری و بلوار برداران شهید عزیزی از آخرین تقاطع به جنوب تا خیابان آزادی و خیابان برادران شهید رحمانی از میدان رحمانی تا جاده مخصوص کرج، خیابان کارگر در حد فاصل خیابان جمهوری تا بلوار کشاورز، طول خیابان فردوسی و قرنی در حد فاصل جمهوری تا سمیه، طول خیابان ولعیصر در حد فاصل جمهوری تا طالقانی و میدان ولیعصر و مسیرهای عمود بر خیابان انقلاب و آزادی اجرا خواهد شد.

وی در پایان با بیان این که خروجی سه راهی فرودگاه از طریق خیابان معراج به سمت بزرگراه آیت الله سعیدی باز است گفت: تردد به سمت جنوب مجاز خواهد بود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
درخواست شهردار تهران از عنایت آزغ برای پیوستنش به خانواده ایثارگران آتش نشان

درخواست شهردار تهران از عنایت آزغ برای پیوستنش به خانواده ایثارگران آتش نشان

محمدی نوشت: پیروز حناچی از عنایت آزغ خواست که به خانواده بزرگ ایثارگران آتش نشان بپیوندد.
آنچه از عید فطر نمی دانیم!

آنچه از عید فطر نمی دانیم!

واژه عید، در اصل از فعل عاد (عود) یعود اشتقاق یافته است و معانى مختلفى براى آن ذکر کرده‌‏اند.