کد خبر: ۱۰۷۱۰۱
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۷
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران خبر داد
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران از بهره برداری ۵۴ پروژه بخش خصوصی استان با اعتبار ۷۰۰۰ میلیارد ریال در ایام دهه فجر در استان تهران خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،نعمت الله ترکی در تشریح پروژه های بخش خصوصی در سطح استان تهران گفت: در راستای اجرای اسناد توسعه ای استان تهران، در ایام دهه فجر تعداد ۵۴ پروژه با اعتبار ۷۰۰۰ میلیارد ریال در بخش صنعت، معدن و تجارت در شهرستان های ورامین، ری، ملارد، دماوند، قرچک، فیروزکوه، رباط کریم، پاکدشت، پیشوا و بهارستان افتتاح و بهره برداری می‌شود.

وی افزود: با بهره برداری از این پروژه‌ها بیش از ۳۰۰۰ نفر به طور مستقیم مشغول به کار خواهند شد. تمامی این پروژه ها توسط بخش خصوصی ایجاد شده است.

ترکی ادامه داد: همچنین در ایام دهه فجر امسال ۳۴ پروژه با اعتبار ۱,۴۷۱,۲۸۶ میلیارد ریال در بخش شهرک‌های صنعتی استان تهران کلنگ زنی خواهد شد که این پروژه‌ها بیشتر در شهرستان‌های قرچک و دماوند است که با اتمام آن ۲۴۰۰ نفر به طور مستقیم مشغول به کار می‌شوند.

وی تاکید کرد: این پروژه‌ها نیز توسط بخش خصوصی و در راستای اجرای اسناد توسعه‌ای استان تهران سرمایه گذاری شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تشییع همراهان شهید سپهبد سلیمانی در ری / امت اسلام آماده انتقام

تشییع همراهان شهید سپهبد سلیمانی در ری / امت اسلام آماده انتقام

مردم شهید پرور شهر ری بار دیگر فرزند شهید خود را درآغوش کشیدند .
منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش  دنیا رساندند

منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش دنیا رساندند

پیکرشهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی مهندس و شهدای مقاومت درحالیکه بر دستان میلیونی منتقمان پایتخت تشیع شد با نماز ولی امر مسلمین رهبر معظم انقلاب بدرقه گردید. حضور اعضای کتائب حزب الله عراق در مراسم تشییع شهید سلیمانی در تهران