کد خبر: ۱۰۷۰۶۴
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۵
در دومین نشست کنفرانس ملی بهبود و بازسازی سازمان و کسب وکار مطرح شد
دکتر جعفر نژاد در نشست دوم خبری همایش کنفرانس ملی بهبود و بازسازی سازمان و کسب و کار که در اتاق بازرگانی تهران برگزار شد، گفت: برای ایرانیزه شدن علوم در ایران باید از هفت خوان رستم عبور کرد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،نشست دوم خبری کنفرانس ملی کسب و کار با حضور کارآفرینان برتر کشور کارآفرین برتر محسن خلیلی عراقی کارآفرین برتر و مدیرعامل بوتان گاز دبیر علمی کنفرانس جناب احمد جعفرنژاد استاد تمام دانشگاه تهران دکتر کاوه لطفی کیا مدیرکل نظارت و برنامه‌ریزی راهبردی جهاد دانشگاهی کل کشور دکتر سعید خزایی رئیس انجمن آینده نگاری ایران دکتر بیژن عربی عزیزی رئیس دانشگاه ایرانیان دکتر موسی احمد زاده عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی ایران و کانادا حضور ارزشمند ایرج حسابی و همراهی اعضای شورای سیاست‌گذاری برگزار شد.

لازم به ذکر است این کنفرانس ملی با هدف ارائه راهکار در جهت بهبود فضای کسب و کار و ایجاد مزیت رقابتی در سازمان ها در اسفند ماه ۹۸ توسط موسسه آموزش عالی ایرانیان با حمایت دانشگاه تهران انجمن آموزش و توسعه منابع انسانی دانشگاه پیام نور دانشگاه آزاد اسلامی سازمان مدیریت صنعتی اتاق بازرگانی و سایر دانشگاه ها و سازمان های دولتی در دانشگاه تربیت مدرس برگزار خواهد شد.

در ادامه این نشست و پس از صحبتهای اعضا پیرامون نحوه برگزاری کنفرانس و همچنین استفاده از مقالات در زمینه بومی سازی علم و صنعت در راستای همکاری دانشگاه و وزارت صنعت معدن و تجارت دکتر جعفر نژاد در پاسخ به سوال خبرنگار «شهر فردا» پیرامون بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر ایرانیزه کردن علم دنیا گفت:این امر زمانی محقق می شود که موانع موجود بر سر راه کار آفرینان برداشته شود حضرت آقا با دور اندیشی در پی به دست آوردن علوم دنیا توسط دانشمندان کشور است و این امر برای تحقق نیازمند همکاری دانشگاه و وزارت صنعت است و همچنین برای رسیدن به منویات رهبری باید نکاتی مد نظر قرار گیرد . 

وی در ادامه گفت : نکاتی که می توان به آن اشاره کرد بوروکراسی سیاسی بین دستگاه‌هاست به طور مثال وقتی کارآفرینی در کشور می خواهد کاری شروع کند برای استارت کار باید از هفت خوان رستم عبور کند اینکه گفته شود علوم دنیا به کشور بیاید و ایرانیزه شود بسیار حرف درستی است به شرطی که راه نیز برای رسیدن به این مطلب هموار شود. 


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تشییع همراهان شهید سپهبد سلیمانی در ری / امت اسلام آماده انتقام

تشییع همراهان شهید سپهبد سلیمانی در ری / امت اسلام آماده انتقام

مردم شهید پرور شهر ری بار دیگر فرزند شهید خود را درآغوش کشیدند .
منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش  دنیا رساندند

منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش دنیا رساندند

پیکرشهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی مهندس و شهدای مقاومت درحالیکه بر دستان میلیونی منتقمان پایتخت تشیع شد با نماز ولی امر مسلمین رهبر معظم انقلاب بدرقه گردید. حضور اعضای کتائب حزب الله عراق در مراسم تشییع شهید سلیمانی در تهران