کد خبر: ۱۰۶۸۷۱
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۸
فرمانده انتظامی استان مرکزی خبر داد
فرمانده انتظامی استان مرکزی از دستگیری ۳ توزیع کننده عمده مواد مخدر و کشف ۱۸۶ کیلوگرم تریاک و حشیش از آنان در عملیات مشترک پلیس استان های مرکزی و هرمزگان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سردار حسن مفخمی در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: در راستای مبارزه با سوداگرن مرگ و توزیع کنندگان عمده موادمخدر، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در روند مشترک تحقیقاتی خود با پلیس مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان، از فعالیت ۳ توزیع کننده مواد مخدر که در سطح کشور به صورت گسترده فعالیت می‌کرد، مطلع شده و بلافاصله برنامه ریزی عملیاتی لازم را برای دستگیری آنها آغاز کردند.

وی اظهار داشت: با پیگیری‌های ویژه و بررسی‌های تخصصی و اطلاعاتی مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی، افراد مورد نظر شناسایی و سپس مشخص شد آنها با یک دستگاه کامیون و نیز یک دستگاه خودروی سواری پراید در حال انتقال محموله مواد مخدر از استان‌های جنوبی به مرکز کشور می‌باشند.

این مقام عالی انتظامی در استان مرکزی خاطرنشان کرد: بلافاصله تیمی از مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و پلیس مبارزه با مواد مخدر هرمزگان با هماهنگی دستگاه قضائی به محل عبور محموله مواد مخدر اعزام و سرانجام موفق شدند با انجام عملیاتی منسجم و هماهنگ، خودروهای مذکور را در سطح محورهای مواصلاتی هرمزگان شناسایی و متوقف کنند.

مفخمی اظهار داشت: مأموران در بازرسی از کامیون توقیفی موفق به کشف ۱۸۶ کیلو و ۸۰۰ گرم مواد مخدر شامل ۱۱۷ کیلو و ۸۰۰ گرم تریاک و ۶۹ کیلوگرم حشیش که به شکل ماهرانه ای در میان چوب‌های فیبری داخل خودرو جاسازی شده بود، شدند.

فرمانده انتظامی استان مرکزی در پایان افزود: متهمان دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.
برچسب ها: شهرفردا ، مرکزی ، دستگیری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

مدیر عامل متروی تهران گفت: شركت بهره برداری مترو در كشور عملکرد پیشگیرانه خود از اسفندماه سال جاری آغاز كرده و با توجه به شیوع بیماری کرونا دستور العمل هایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ابلاغ شد و اين كار با حساسیت و دقت بیشتری روزانه به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونابرای حفظ سلامت مسافران انجام مي شود.
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.