کد خبر: ۱۰۶۷۸۶
تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۴
عصر روز گذشته مراسم امضای تفاهم نامه همکاری شهرداری تهران و سازمان تامین اجتماعی در خصوص بیمه رانندگان تاکسی برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،پیروز حناچی  عصر روز در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری شهرداری تهران، سازمان تامین اجتماعی و سازمان شهرداری های کشور در مورد بیمه رانندگان تاکسی گفت: در تهران حدود 80 هزار راننده تاکسی فعالیت می کنند که با استفاده از ظرفیت این تفاهم نامه می توان 50 هزار نفر از این افراد را بیمه کرد. این در حالی است که هم اکنون تنها حدود 15 هزار نفر از رانندگان تاکسی تحت پوشش بیمه قرار دارند. 
 
وی افزود: به طور حتم، این تفاهم نامه یکی از اقدامات مهمی است که در زمینه تامین رفاه رانندگان تاکسی انجام می شود و من به سهم خود از مسئولان و همکاران برای انجام مقدمات این تفاهم نامه قدردانی می کنم و امیدوارم در قالب این تفاهم نامه دامنه افرادی که تحت پوشش بیمه قرار می گیرند به سایر بخش های حمل و نقل عمومی گسترش پیدا کند. 
 
شهردار تهران با بیان اینکه این توافقنامه از جمله اقداماتی است که شاید انجام آن هزینه چندانی برای دولت نداشته باشد، گفت: نکته مهم رضایت مندی مردم از انجام چنین اقداماتی است که می تواند با همکاری سایر دستگاه توسعه یابد. 

 بر اساس این گزارش، در ادامه این مراسم مصطفی سالاری رییس سازمان تامین اجتماعی ضمن استقبال از امضای تفاهم نامه با شهرداری تهران عنوان کرد: همواره موضوعات بسیاری میان شهرداری و سازمان تامین اجتماعی وجود داشته و دارد که می توان در قالب تفاهم نامه این موضوعات را حل و فصل کرد. ما رویکردی دوستانه در این تفاهمنامه خواهیم داشت و به دنبال حل مشکلات و مسائل مردم هستیم.

وی ادامه داد: سازمان تامین اجتماعی آمادگی دارد تفاهمنامه های دیگری نیز با سایر سازمان ها از جمله سازمان شهرداری های کشور منعقد کند.

گفتنی است؛ مراسم امضای تفاهم نامه با حضور پیروز حناچی شهردار تهران، مصطفی سالاری رییس سازمان تامین اجتماعی و مهدی جمالی‌نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور برگزار شد و در قالب این تفاهم نامه مقرر شد 50 هزار راننده تاکسی تحت پوشش بیمه قرار بگیرند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش  دنیا رساندند

منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش دنیا رساندند

پیکرشهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی مهندس و شهدای مقاومت درحالیکه بر دستان میلیونی منتقمان پایتخت تشیع شد با نماز ولی امر مسلمین رهبر معظم انقلاب بدرقه گردید. حضور اعضای کتائب حزب الله عراق در مراسم تشییع شهید سلیمانی در تهران
خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

صبح امروز هواپیمای شرکت کاسپین که قرار بود ماهشهر را به مقصد تهران ترک کند، از باند فرودگاه خارج شد! رویدادی که منجر به وارد آمدن خساراتی به هواپیما شد، اما آن گونه که گزارش‌ها نشان می‌دهد، خوش بختانه فرجام تلخی به دنبال نداشته است.