کد خبر: ۱۰۶۷۳۱
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۶
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه گفت: ایجاد استارت آپ‌های گردشگری و برگزاری کارگاه های آموزش‌های تخصصی و عمومی گردشگری از اهمیت بالایی برخوردار است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مهدی عبدالمالکی در نشست با انجمن راهنمایان گردشگری ضمن تقدیر از همکاری این انجمن با حوزه فرهنگی شهرداری، اظهار کرد: معتقدیم گردشگری، موثرترین راه توسعه کرمانشاه است و گردشگری فرهنگی مهمترین بخش آن می باشد؛ در این راستا با تعریف رویدادها و ظرفیت‌هایی توانستیم به این رسالت بپردازیم و باید هدف همه دلسوزان شهر این باشد که گردشگری، صنعت مادر کرمانشاه شود.

وی افزود: یکی از طرح های موفق در حوزه گردشگری که در سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کلید خورد، طرح سفیران گردشگری بود که جمع کثیری از شهروندان در رده‌های مختلف سنی و صنفی از جمله هنرمندان و ورزشکاران را درگیر معرفی شهر کرمانشاه در جهت جذب گردشگر کرد که در جهت تقویت این مهم نیازمند همکاری انجمن هستیم.

معاون شهردار کرمانشاه با بیان اینکه دغدغه ما باید گردشگری شهری شود و از تجربه های موفق شهرهایی که در این راستا کارنامه درخشانی دارند، کمک بگیریم، تاکید کرد: ایجاد استارت آپ‌های گردشگری و برگزاری کارگاه های آموزش‌های تخصصی و عمومی گردشگری از اهمیت بالایی برخوردار است.

در ادامه این نشست، حمیدرضا کرمی، رئیس انجمن راهنمایان گردشگری کرمانشاه با تقدیر از عملکرد شهرداری در حوزه گردشگری، اظهار کرد: نوع دید شهرداری در زمینه گردشگری، همکاری و تعامل است و این موضوع جای تقدیر دارد.

وی افزود: پیشنهاد می کنیم در زمینه ایجاد بسترهای لازم گردشگری در کرمانشاه، به نامگذاری گذر راهنمایان گردشگری بر روی معابری که گردشگرپذیر هستند، پرداخته شود و همچنین با تهیه و نصب تابلوهای راهنمای گردشگری در مسیرهای هدف به معرفی هرچه بیشتر جاذبه‌های گردشگری تسهیل ببخشیم.

رئیس انجمن راهنمایان گردشگری بر راه‌اندازی اپلیکشن های گردشگری شهری تاکید کرد و گفت: باید دغدغه ما این باشد که مردم را به شهرگردی تشویق کنیم و با همکاری دستگاه های متولی گردشگری، فضای کرمانشاه را برای گردشگران آماده کنیم.

 در این نشست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه و انجمن راهنمایان گردشگری در راستای ارتقاء زمینه های گردشگری فرهنگی شهر تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخابات هیئت رئیسه فراکسیون شوراها، مدیریت شهری و روستایی با حضور اعضای این فراکسیون برگزار شد.
مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

در حالیکه که همه‌گیری بیماری کووید-۱۹ با سرعت در منطقه آمریکای لاتین رو به گسترش است از سوی دیگر گزارش‌های تازه حاکیست که سیر تصاعدی کرونا در ایالات متحده همچنان ادامه دارد و روز پنجشنبه آمار ابتلا به این ویروس کشنده در آمریکا به بالاترین حد خود از زمان آغاز همه‌گیری رسیده است.