کد خبر: ۱۰۶۷۲۰
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵
مدیر طرح ساماندهی ناژوان گفت: در این مجموعه تلاش می‌کنیم برنامه‌های نوروزی امسال را جذاب‌تر و متفاوت‌تر از سال‌های قبل برگزار و با ارتقاء سطح کیفی خدمات مجموعه گردشگری ناژوان میزبان خوبی برای مسافران بهاری شهر باشیم.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سیدرسول هاشمیان در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: تمرکز اصلی برنامه‌های امسال را بر ارائه بهتر خدمات به مسافران در حوزه‌های فرهنگی و گردشگری قراد داده‌ایم.

وی با اشاره به بهینه‌سازی زیرساخت‌ها و امکانات موجود در مراکز گردشگری ناژوان، تصریح کرد: در صدد هستیم با رفع معایب و نقاط ضعف مجموعه بتوانیم در سطح بین‌المللی نیز به جذب گردشگر کمک کنیم.

مدیر طرح ساماندهی ناژوان ادامه داد: در حوزه برنامه‌های فرهنگی با برگزاری برنامه‌های فرهنگی آیینی و سنتی، جشن‌ها و برنامه‌های مخاطب محور (مسابقه، موسیقی، استندآپ و...)، برپایی نمایشگاه‌های صنایع دستی و مشاغل‌خانگی و بازی‌های تفریحی در مراکز گردشگری ناژوان به استقبال میهمانان نوروزی خواهیم رفت.

وی اظهار کرد: استقرار کانکس ویژه مادر و کودک، ایجاد ایستگاه صلواتی پذیرایی از مسافران و نصب نقشه جانمایی مراکز گردشگری با قابلیت واقعیت افزوده (Augmented Reality ) در پنج نقطه از مسیر تردد مسافران از اقدامات برنامه‌ریزی شده برای استفاده بهتر مسافران از ناژوان است.

هاشمیان با اشاره با بازدید روزانه حدود ۱۰ هزار نفر از مجموعه ناژوان افزود: امسال برای نخستین بار تیم راهنمای گردشگران در مسیر خیابان الفت و مراکز گردشگری با لباس و فرم مشخص برای پاسخگویی و راهنمایی مسافران مستقر می‌شوند.

مدیر طرح ساماندهی ناژوان با تاکید بر استفاده از نهایت ظرفیت پارکینگ‌های موجود در مسیر گردشگری و افزدون کانکس‌های سرویس بهداشتی در کنار مراکز تفریحی مجموعه ناژوان، گفت: در تلاش هستیم تا همسایگان و شهروندان ساکن در محدوده ناژوان نیز امسال به طور ویژه از طرح‌های گردشگری نوروزی و از فضاسازی شهری این محدوده بهره‌مند شوند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تشییع همراهان شهید سپهبد سلیمانی در ری / امت اسلام آماده انتقام

تشییع همراهان شهید سپهبد سلیمانی در ری / امت اسلام آماده انتقام

مردم شهید پرور شهر ری بار دیگر فرزند شهید خود را درآغوش کشیدند .
منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش  دنیا رساندند

منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش دنیا رساندند

پیکرشهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی مهندس و شهدای مقاومت درحالیکه بر دستان میلیونی منتقمان پایتخت تشیع شد با نماز ولی امر مسلمین رهبر معظم انقلاب بدرقه گردید. حضور اعضای کتائب حزب الله عراق در مراسم تشییع شهید سلیمانی در تهران
پربازدیدترین ها