کد خبر: ۱۰۶۶۸۵
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۲
صبح امروز هواپیمای شرکت کاسپین که قرار بود ماهشهر را به مقصد تهران ترک کند، از باند فرودگاه خارج شد! رویدادی که منجر به وارد آمدن خساراتی به هواپیما شد، اما آن گونه که گزارش‌ها نشان می‌دهد، خوش بختانه فرجام تلخی به دنبال نداشته است.
 به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، صبح امروز هواپیمای شرکت کاسپین که قرار بود ماهشهر را به مقصد تهران ترک کند، از باند فرودگاه خارج شد!

ساعت ۶:۳۵ دقیقه صبح امروز، پرواز شماره ۶۹۶۳ هواپیماییی کاسپین در مسیر ماهشهر-تهران از باند فرودگاه ماهشهر خارج شد تا وضعیت در این فرودگاه به حالت اضطراری تغییر کرده و موجی از نگرانی همگان را فراگیرد.
 
رویدادی که ظاهرا به خیر گذشته است. این را گزارش هایی رسیده نشان می دهد، از جمله گفته های روابط عمومی شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی که حکایت از سلامت تمام مسافران این پرواز و خدمه آن دارد، هرچند که ظاهرا به هواپیمای شرکت کاسپین که از نوع مک دانل داگلاس است، آسیب هایی وارد آمده است.

آن گونه که تصاویر رویداد نشان می دهند، بر اثر این سانحه ارابه فرود هواپیما آسیب دیده و بدنه پرنده کاملا روی زمین کشیده شده است، اما خوش بختانه این اصطکاک موجب بروز خطرات دیگر نشده و در نهایت ماجرا ختم به خیر شده است. ماجرایی که به گفته امیری نسب، مدیر روابط عمومی فرمانداری ماهشهر، دلیل بروزش نقص فنی هواپیما بوده است.
 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

مدیر عامل متروی تهران گفت: شركت بهره برداری مترو در كشور عملکرد پیشگیرانه خود از اسفندماه سال جاری آغاز كرده و با توجه به شیوع بیماری کرونا دستور العمل هایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ابلاغ شد و اين كار با حساسیت و دقت بیشتری روزانه به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونابرای حفظ سلامت مسافران انجام مي شود.
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.