کد خبر: ۱۰۶۶۷۹
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۹
شهردار تبریز:
شهردار تبریز گفت: شهرداری تبریز در سال ۹۸ به لحاظ درآمد، صرفه جویی و اجرای پروژه‌های مختلف از جمله عمرانی و فرهنگی عملکردی بهتر و موفق تر از سال گذشته داشته است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، ایرج شهین باهر در جمع مدیران شهرداری تبریز با بیان مطلب فوق، گفت: در سال جاری شاید در بعضی حوزه‌ها نقص داشته‌ایم اما روی هم رفته مجموع عملکرد تیمی مدیران شهرداری مثبت است که باید به همکارانم خسته نباشید بگویم.

او با اشاره به عملکرد قابل قبول شهرداری‌های مناطق در سال ۹۸، اظهار کرد: وضعیت شهرداری تبریز به لحاظ درآمد، صرفه جویی و پروژه‌های مختلف از جمله عمرانی و فرهنگی در سال ۹۸ نسبت به سال گذشته بهتر بوده است.

شهردار تبریز عنوان کرد: تقدیم به موقع بودجه سال ۹۸ به شورای شهر نشان داد که همکاران من در شهرداری تبریز هم در بحث تعرفه عوارض و هم در بحث بودجه جدیت خوبی داشته‌اند و اکنون باید تلاش کنیم تا پس از تصویب از سوی اعضای محترم شورای شهر، موضوعات بودجه اجرایی شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخابات هیئت رئیسه فراکسیون شوراها، مدیریت شهری و روستایی با حضور اعضای این فراکسیون برگزار شد.
مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

در حالیکه که همه‌گیری بیماری کووید-۱۹ با سرعت در منطقه آمریکای لاتین رو به گسترش است از سوی دیگر گزارش‌های تازه حاکیست که سیر تصاعدی کرونا در ایالات متحده همچنان ادامه دارد و روز پنجشنبه آمار ابتلا به این ویروس کشنده در آمریکا به بالاترین حد خود از زمان آغاز همه‌گیری رسیده است.