کد خبر: ۱۰۶۶۷۹
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۹
شهردار تبریز:
شهردار تبریز گفت: شهرداری تبریز در سال ۹۸ به لحاظ درآمد، صرفه جویی و اجرای پروژه‌های مختلف از جمله عمرانی و فرهنگی عملکردی بهتر و موفق تر از سال گذشته داشته است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، ایرج شهین باهر در جمع مدیران شهرداری تبریز با بیان مطلب فوق، گفت: در سال جاری شاید در بعضی حوزه‌ها نقص داشته‌ایم اما روی هم رفته مجموع عملکرد تیمی مدیران شهرداری مثبت است که باید به همکارانم خسته نباشید بگویم.

او با اشاره به عملکرد قابل قبول شهرداری‌های مناطق در سال ۹۸، اظهار کرد: وضعیت شهرداری تبریز به لحاظ درآمد، صرفه جویی و پروژه‌های مختلف از جمله عمرانی و فرهنگی در سال ۹۸ نسبت به سال گذشته بهتر بوده است.

شهردار تبریز عنوان کرد: تقدیم به موقع بودجه سال ۹۸ به شورای شهر نشان داد که همکاران من در شهرداری تبریز هم در بحث تعرفه عوارض و هم در بحث بودجه جدیت خوبی داشته‌اند و اکنون باید تلاش کنیم تا پس از تصویب از سوی اعضای محترم شورای شهر، موضوعات بودجه اجرایی شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش  دنیا رساندند

منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش دنیا رساندند

پیکرشهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی مهندس و شهدای مقاومت درحالیکه بر دستان میلیونی منتقمان پایتخت تشیع شد با نماز ولی امر مسلمین رهبر معظم انقلاب بدرقه گردید. حضور اعضای کتائب حزب الله عراق در مراسم تشییع شهید سلیمانی در تهران
خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

صبح امروز هواپیمای شرکت کاسپین که قرار بود ماهشهر را به مقصد تهران ترک کند، از باند فرودگاه خارج شد! رویدادی که منجر به وارد آمدن خساراتی به هواپیما شد، اما آن گونه که گزارش‌ها نشان می‌دهد، خوش بختانه فرجام تلخی به دنبال نداشته است.