کد خبر: ۱۰۶۶۵۰
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۰
استفاده از فناوری های نوین، نانو ذرات و افزودنی های جدید، از اهم برنامه های سازمان مهندسی و عمران شهر تهران در فرآیند تولید آسفالت است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مهندس احسان نوش آبادی مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران که در نشست هم اندیشی مدیران این سازمان با کارشناسان شرکت های دانش بنیان و استارتاپ های فعال در حوزه تولید آسفالت سخن می گفت، ضمن اعلام مطلب فوق افزود: بهره گیری از توان نخبگان ایرانی و فناوری های نوین شرکت های دانش بنیان به منظور افزایش دوام روکش های آسفالت و کاهش هزینه های اجرایی پروژه های روسازی، از مهمترین رویکردهای عمرانی مدیریت شهری پایتخت به شمار می آید.

در این نشست که با حضور معاونان اجرائی و مهندسی و برنامه ریزی سازمان مهندسی و عمران شهر تهران و همچنین مجموعه ای از فعالان عرصه فناوری های نوین تولید آسفالت برگزار شد، گزارشی از ظرفیت تولیدی کارخانجات آسفالت سازمان مهندسی و عمران ارائه شد و موارد مهمی از قبیل بهره گیری از آسفالت پلیمری، قیر پلیمری، نانو ذرات قابل استفاده در تولید بتن، سیستم راهبری کارخانجات آسفالت و همچنین بکارگیری مواد جایگزین قیر در پوشش سطح بزرگراه ها مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

گفتنی است نمایندگان شرکت های دانش بنیان نیز در این نشست به معرفی امکانات و تجربیات خود در زمینه بهره گیری از فناوری های نوین تولید آسفالت پرداختند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

نمایندگان ادیان الهی در مجلس شورای اسلامی، شامگاه امروز با حضور در اداره کل انتقال خون تهران به نمایندگی از تمامی هموطنان هم کیش خود در سراسر ایران درحرکتی نمادین دوشادوش هم با اهدای خون در نجات جان هموطنان نیازمند به خون مشارکت جستند.
ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل از ضرورتهای بیان شده در کتاب اقتصاد حمل و نقل شهری است.