کد خبر: ۱۰۶۶۵۰
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۰
استفاده از فناوری های نوین، نانو ذرات و افزودنی های جدید، از اهم برنامه های سازمان مهندسی و عمران شهر تهران در فرآیند تولید آسفالت است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مهندس احسان نوش آبادی مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران که در نشست هم اندیشی مدیران این سازمان با کارشناسان شرکت های دانش بنیان و استارتاپ های فعال در حوزه تولید آسفالت سخن می گفت، ضمن اعلام مطلب فوق افزود: بهره گیری از توان نخبگان ایرانی و فناوری های نوین شرکت های دانش بنیان به منظور افزایش دوام روکش های آسفالت و کاهش هزینه های اجرایی پروژه های روسازی، از مهمترین رویکردهای عمرانی مدیریت شهری پایتخت به شمار می آید.

در این نشست که با حضور معاونان اجرائی و مهندسی و برنامه ریزی سازمان مهندسی و عمران شهر تهران و همچنین مجموعه ای از فعالان عرصه فناوری های نوین تولید آسفالت برگزار شد، گزارشی از ظرفیت تولیدی کارخانجات آسفالت سازمان مهندسی و عمران ارائه شد و موارد مهمی از قبیل بهره گیری از آسفالت پلیمری، قیر پلیمری، نانو ذرات قابل استفاده در تولید بتن، سیستم راهبری کارخانجات آسفالت و همچنین بکارگیری مواد جایگزین قیر در پوشش سطح بزرگراه ها مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

گفتنی است نمایندگان شرکت های دانش بنیان نیز در این نشست به معرفی امکانات و تجربیات خود در زمینه بهره گیری از فناوری های نوین تولید آسفالت پرداختند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
حضور در انتخابات جدای از میدان رقابت مسابقه برای ماندن در مسیر انقلاب است

حضور در انتخابات جدای از میدان رقابت مسابقه برای ماندن در مسیر انقلاب است

دبیرکل انجمن نسل سومی‌ها و جوانان انقلابی مسلمانکفت: برای بقای انقلاب و تداوم راه صدها هزار شهید معتقدیم حضور در انتخابات جدای از میدان رقابت افراد برای نشان دادن شایستگی‌های خود، رقابت و مسابقه برای ماندن در مسیر انقلاب است.
اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربانبه گزارش خبرنگار حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، عید سعید قربان هم مانند دیگر مناسبت‌های مذهبی اعمال خاصی دارد که برای انجام آن‌ها فضیلت‌های بسیاری تعریف شده است. در این گزارش اعمال شب و روز این عید خجسته گرد آوری شده است.