کد خبر: ۱۰۶۶۰۳
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری مشهد گفت: برنامه ریزی و رویکرد مدیریت شهری، برای ساماندهی مشاغل، توسعه و ایجاد بازارهای تخصصی است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، بهروز کیانی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: توسعه بازارهای توزیع ارزاق عمومی و میادین میوه و تره بار، همواره از اقدامات سازمان بوده است.

وی خاطرنشان کرد: برای ساماندهی دست فروشی، بازارهای سیاری در قالب، روز بازار، عصر بازار و شب بازار در مناطق مختلف شهری، ایجاد شده است.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری مشهد با بیان اینکه مشهد تنها شهر کشور است که دست فروشی ندارد، ادامه داد: در صدد هستیم در سال آینده بازارهای تخصصی مانند بازار صنایع دستی، بازار عرضه محصولات ارگانیک و سالم و بازاری برای خانواده‌های بی سرپرستی که در خانه اقدام به تولید محصول می‌کنند، ایجاد کنیم.

کیانی یادآور شد: طبق برنامه ریزی هر ساله در ستاد تنظیم بازار که از سوی سازمان صمت و جهاد کشاورزی انجام می‌شود، تامین ارزاق عمومی و میوه شب عید شهروندان، در بازارهای شهرداری توزیع می‌شود.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری مشهد، با بیان اینکه استفاده از پیاده روها برای بعضی از مشاغل، با استقبال صنوف روبرو شد، افزود: طرحی برای ایجاد ون کافه‌ها در برخی از نقاط شهر، در حال آماده سازی است تا پس از تصویب شورای اسلامی شهر مشهد، این طرح را اجرایی کنیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش  دنیا رساندند

منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش دنیا رساندند

پیکرشهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی مهندس و شهدای مقاومت درحالیکه بر دستان میلیونی منتقمان پایتخت تشیع شد با نماز ولی امر مسلمین رهبر معظم انقلاب بدرقه گردید. حضور اعضای کتائب حزب الله عراق در مراسم تشییع شهید سلیمانی در تهران
خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

صبح امروز هواپیمای شرکت کاسپین که قرار بود ماهشهر را به مقصد تهران ترک کند، از باند فرودگاه خارج شد! رویدادی که منجر به وارد آمدن خساراتی به هواپیما شد، اما آن گونه که گزارش‌ها نشان می‌دهد، خوش بختانه فرجام تلخی به دنبال نداشته است.