کد خبر: ۱۰۶۵۲۴
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۵
در راستای دسترسی آسان به ییلاقات طرقبه و شاندیز در حال انجام است؛
مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد از اصلاح هندسی پل پرتوی و بخشی از بولوار وکیل آباد با هدف دسترسی آسان به ییلاقات طرقبه و شاندیز خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، هادی عطار زاده طوسی با عنوان این خبر اظهار کرد: اصلاح هندسی انتهای بولوار وکیل‌آباد و پل مهندس پرتوی با اجرای تعریض در مسیر رفت و ایجاد یک مسیر مجزا بعد پل، برای شهر شاندیز در حال انجام است.
وی ادامه داد: با توجه به وجود مسیر بولوار وکیل آباد و عبور از پل مهندس پرتوی به عنوان تنها مسیر دسترسی به ییلاقات طرقبه شاندیز، عملیات اصلاح هندسی این پل در دستور کار قرار گرفت.
عطارزاده طوسی با بیان اینکه تعریض پل پرتوی به عرض ۶ متر در دو طرفِ مسیر رفت و تعریض سواره رو به عرض ۲ الی ۶متر به طول هزار و ۴۰۰ متر طول به منظور دسترسی آسان تر شهروندان و تردد ایمن تر در حال انجام است، اضافه کرد: ایستگاه اتوبوس و فضای سبز نیز از پل شهید برونسی تا دوراهی شاندیز طرقبه و ایجاد مسیر دسترسی جدید از پل پرتوی به ابتدای جاده شاندیز هم در دستور کار قرار گرفته که شامل سواره رو، مسیر دوچرخه و پیاده رو به عرض ۹متر و طول ۵۰۰ متر است.
مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد افزود: فاز یک این پروژه از پل شهید برونسی تا دوراهی طرقبه شاندیز تا پایان اسفندماه امسال به اتمام خواهد رسید.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش  دنیا رساندند

منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش دنیا رساندند

پیکرشهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی مهندس و شهدای مقاومت درحالیکه بر دستان میلیونی منتقمان پایتخت تشیع شد با نماز ولی امر مسلمین رهبر معظم انقلاب بدرقه گردید. حضور اعضای کتائب حزب الله عراق در مراسم تشییع شهید سلیمانی در تهران
خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

صبح امروز هواپیمای شرکت کاسپین که قرار بود ماهشهر را به مقصد تهران ترک کند، از باند فرودگاه خارج شد! رویدادی که منجر به وارد آمدن خساراتی به هواپیما شد، اما آن گونه که گزارش‌ها نشان می‌دهد، خوش بختانه فرجام تلخی به دنبال نداشته است.