کد خبر: ۱۰۶۵۰۸
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۲
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان قزوین:
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان قزوین گفت: در راستای تأمین رفاه برای عشایر در مرحله اول پرداخت وام به ۲۲۷ خانوار تحت پوشش عشایری در استان قزوین آغاز می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سعید رضایی در گفتگو با خبرنگاران از پرداخت وام به مستمری بگیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان قزوین خبر داد و اظهار داشت: هدف از اجرای این طرح توجه به وضعیت رفاهی مستمری بگیران صندوق است.

وی اضافه کرد: مدیران صندوق پیشبرد دو برنامه راهبردی را به صورت همزمان برای بیمه شدگان و مستمری بگیران خود در نظر گرفته اند که ابتدا ایجاد تنوع در سبد خدمات و مزایای بیمه‌ای و سپس برنامه افزایش تسهیلات رفاهی برای خانواده مستمری بگیران و خدمات گیرندگان صندوق است.

مدیر صندوق بیمه عشایر استان قزوین تصریح کرد: شاید اینگونه تسهیلات بانکی جوابگوی نیاز این قشر شریف نباشد اما باور داریم این وام حتی اگر بتواند گره کوچکی از زندگی مستمری بگیران باز کند گام مثبتی خواهد بود که باید هر سال ادامه پیدا کند و قطع نشود.

وی یادآور شد: در حال حاضر ۱۶۰۰ خانوار در سه بخش بازنشستگی، ازکارافتادگی و فوت از صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان قزوین مستمری ماهانه دریافت می‌کنند که در مرحله اول اجرای طرح ۲۲۷ خانوار مشمول بهر مندی از تسهیلات وام خواهند شد.
برچسب ها: شهرفردا ، قزوین ، تسهیلات
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخابات هیئت رئیسه فراکسیون شوراها، مدیریت شهری و روستایی با حضور اعضای این فراکسیون برگزار شد.
مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

در حالیکه که همه‌گیری بیماری کووید-۱۹ با سرعت در منطقه آمریکای لاتین رو به گسترش است از سوی دیگر گزارش‌های تازه حاکیست که سیر تصاعدی کرونا در ایالات متحده همچنان ادامه دارد و روز پنجشنبه آمار ابتلا به این ویروس کشنده در آمریکا به بالاترین حد خود از زمان آغاز همه‌گیری رسیده است.