کد خبر: ۱۰۶۵۰۸
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۲
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان قزوین:
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان قزوین گفت: در راستای تأمین رفاه برای عشایر در مرحله اول پرداخت وام به ۲۲۷ خانوار تحت پوشش عشایری در استان قزوین آغاز می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سعید رضایی در گفتگو با خبرنگاران از پرداخت وام به مستمری بگیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان قزوین خبر داد و اظهار داشت: هدف از اجرای این طرح توجه به وضعیت رفاهی مستمری بگیران صندوق است.

وی اضافه کرد: مدیران صندوق پیشبرد دو برنامه راهبردی را به صورت همزمان برای بیمه شدگان و مستمری بگیران خود در نظر گرفته اند که ابتدا ایجاد تنوع در سبد خدمات و مزایای بیمه‌ای و سپس برنامه افزایش تسهیلات رفاهی برای خانواده مستمری بگیران و خدمات گیرندگان صندوق است.

مدیر صندوق بیمه عشایر استان قزوین تصریح کرد: شاید اینگونه تسهیلات بانکی جوابگوی نیاز این قشر شریف نباشد اما باور داریم این وام حتی اگر بتواند گره کوچکی از زندگی مستمری بگیران باز کند گام مثبتی خواهد بود که باید هر سال ادامه پیدا کند و قطع نشود.

وی یادآور شد: در حال حاضر ۱۶۰۰ خانوار در سه بخش بازنشستگی، ازکارافتادگی و فوت از صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان قزوین مستمری ماهانه دریافت می‌کنند که در مرحله اول اجرای طرح ۲۲۷ خانوار مشمول بهر مندی از تسهیلات وام خواهند شد.
برچسب ها: شهرفردا ، قزوین ، تسهیلات
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش  دنیا رساندند

منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش دنیا رساندند

پیکرشهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی مهندس و شهدای مقاومت درحالیکه بر دستان میلیونی منتقمان پایتخت تشیع شد با نماز ولی امر مسلمین رهبر معظم انقلاب بدرقه گردید. حضور اعضای کتائب حزب الله عراق در مراسم تشییع شهید سلیمانی در تهران
خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

صبح امروز هواپیمای شرکت کاسپین که قرار بود ماهشهر را به مقصد تهران ترک کند، از باند فرودگاه خارج شد! رویدادی که منجر به وارد آمدن خساراتی به هواپیما شد، اما آن گونه که گزارش‌ها نشان می‌دهد، خوش بختانه فرجام تلخی به دنبال نداشته است.