کد خبر: ۱۰۶۴۹۳
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰
شهردار کرمانشاه:
شهردار کرمانشاه گفت: در صورت مساعد بودن شرایط جوی، پیش‌بینی می کنیم ۸۰ درصد پروژه تقاطع غیرهمسطح شهیدحاج قاسم سلیمانی قبل از سال جدید به بهره‌برداری برسد و باقی‌مانده پروژه در سال ۹۹ به بهره برداری برسد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سعید طلوعی، شهردار کرمانشاه به همراه جمعی از معاونین و مدیران شهرداری از پروژه تقاطع میدان شهیدسپهبدحاج قاسم سلیمانی بازدید کردند.

در این بازدید شهردار در جریان جزئیات فعالیت‌ها و پیشرفت‌های پروژه قرار گرفت و دستورات لازم جهت برطرف شدن مشکلات را به مدیران ابلاغ کردند.

طلوعی در حاشیه این بازدید از همکاری قرارگاه خاتم با مجموعه شهرداری در پیش‌بردن پروژه تقاطع غیرهمسطح شهید حاج قاسم سلیمانی و دیگر پروژه‌های عمرانی تشکر کرد و اظهار کرد: با توجه به اینکه اصل این پروژه انجام شده، انتظار می‌رود ادامه پروژه با سرعت بیشتری ادامه یابد.

شهردار کرمانشاه ادامه داد: در صورتی که شرایط جوی و آب و هوایی اجازه دهد پیش‌بینی می کنیم ۸۰ درصد پروژه قبل از سال جدید به بهره‌برداری برسد و باقی‌مانده پروژه در سال ۹۹ به بهره برداری برسد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش  دنیا رساندند

منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش دنیا رساندند

پیکرشهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی مهندس و شهدای مقاومت درحالیکه بر دستان میلیونی منتقمان پایتخت تشیع شد با نماز ولی امر مسلمین رهبر معظم انقلاب بدرقه گردید. حضور اعضای کتائب حزب الله عراق در مراسم تشییع شهید سلیمانی در تهران
خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

صبح امروز هواپیمای شرکت کاسپین که قرار بود ماهشهر را به مقصد تهران ترک کند، از باند فرودگاه خارج شد! رویدادی که منجر به وارد آمدن خساراتی به هواپیما شد، اما آن گونه که گزارش‌ها نشان می‌دهد، خوش بختانه فرجام تلخی به دنبال نداشته است.