کد خبر: ۱۰۶۴۹۳
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰
شهردار کرمانشاه:
شهردار کرمانشاه گفت: در صورت مساعد بودن شرایط جوی، پیش‌بینی می کنیم ۸۰ درصد پروژه تقاطع غیرهمسطح شهیدحاج قاسم سلیمانی قبل از سال جدید به بهره‌برداری برسد و باقی‌مانده پروژه در سال ۹۹ به بهره برداری برسد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سعید طلوعی، شهردار کرمانشاه به همراه جمعی از معاونین و مدیران شهرداری از پروژه تقاطع میدان شهیدسپهبدحاج قاسم سلیمانی بازدید کردند.

در این بازدید شهردار در جریان جزئیات فعالیت‌ها و پیشرفت‌های پروژه قرار گرفت و دستورات لازم جهت برطرف شدن مشکلات را به مدیران ابلاغ کردند.

طلوعی در حاشیه این بازدید از همکاری قرارگاه خاتم با مجموعه شهرداری در پیش‌بردن پروژه تقاطع غیرهمسطح شهید حاج قاسم سلیمانی و دیگر پروژه‌های عمرانی تشکر کرد و اظهار کرد: با توجه به اینکه اصل این پروژه انجام شده، انتظار می‌رود ادامه پروژه با سرعت بیشتری ادامه یابد.

شهردار کرمانشاه ادامه داد: در صورتی که شرایط جوی و آب و هوایی اجازه دهد پیش‌بینی می کنیم ۸۰ درصد پروژه قبل از سال جدید به بهره‌برداری برسد و باقی‌مانده پروژه در سال ۹۹ به بهره برداری برسد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخابات هیئت رئیسه فراکسیون شوراها، مدیریت شهری و روستایی با حضور اعضای این فراکسیون برگزار شد.
مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

در حالیکه که همه‌گیری بیماری کووید-۱۹ با سرعت در منطقه آمریکای لاتین رو به گسترش است از سوی دیگر گزارش‌های تازه حاکیست که سیر تصاعدی کرونا در ایالات متحده همچنان ادامه دارد و روز پنجشنبه آمار ابتلا به این ویروس کشنده در آمریکا به بالاترین حد خود از زمان آغاز همه‌گیری رسیده است.