کد خبر: ۱۰۶۴۷۰
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۲
توسط شهردار منطقه 2 مشهد در مرکز 137 صورت گرفت؛
شهردار منطقه دو مشهد از بهره برداری بولوار کشاورز تا پایان سال جاری خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، جلال قربانی در حاشیه پاسخگویی مستقیم به درخواست های مردمی 137 عنوان کرد: پیگیری، پاسخگویی، حل مشکلات و درخواست های شهروندان مخصوصا درخواست های مردمی 137، مهم ترین اولویت کاری ما در این منطقه تا پایان سال جاری بوده و بر همه کارهای عمرانی و اجرایی اولویت دارد.
وی ادامه داد: تعداد زیادی از شهروندان، طی روز جاری در تماس با 137، دغدغه های خود را در خصوص بولوار کشاورز مطرح ساختند که باید به این شهروندان نوید دهم تا پایان سال جاری، عملیات عمرانی در بولوار کشاورز به پایان رسیده و این معبر به بهره برداری می رسد.
قربانی با اشاره به انجام اصلاحات در بولوار طرحچی یا خین عرب، خاطرنشان ساخت: همچنین پارک خطی شهید چراغچی از میدان سپاد تا میدان امام حسین(ع)، در مراحل پایانی احداث بوده و امیدواریم تا پایان سال جاری به بهره برداری برسد.
وی در ادامه در خصوص نحوه تقسیم منطقه دو به سه منطقه نیز گفت: کارگروه ها و اقدامات این مهم در حال اجراست که در نهایت منطقه 2 فعلی به سه منطقه 2، 13 و 15 تقسیم خواهد شد و منطقه دو جدید، تنها 70 درصد ناحیه یک فعلی منطقه 2 فعلی خواهد بود.
شهردار منطقه دو مشهد با اشاره به انجام این تقسیم بندی تا شهریور ماه سال 99، افزود: بولوار توس با الحاق بخشی از منطقه 10، به یک منطقه تبدیل خواهد شد، محدوده طرح چی، شهرک قدس، کشاورز و ...، تشکیل یک منطقه را خواهند داد و همچنین قسمت هایی از اطراف میدان شهدا و خیابان توحید به منطقه 8 و قسمت هایی از بولوار فرامرز و جانباز نیز به منطقه 1 الحاق خواهد شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخابات هیئت رئیسه فراکسیون شوراها، مدیریت شهری و روستایی با حضور اعضای این فراکسیون برگزار شد.
مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

در حالیکه که همه‌گیری بیماری کووید-۱۹ با سرعت در منطقه آمریکای لاتین رو به گسترش است از سوی دیگر گزارش‌های تازه حاکیست که سیر تصاعدی کرونا در ایالات متحده همچنان ادامه دارد و روز پنجشنبه آمار ابتلا به این ویروس کشنده در آمریکا به بالاترین حد خود از زمان آغاز همه‌گیری رسیده است.