کد خبر: ۱۰۶۴۷۰
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۲
توسط شهردار منطقه 2 مشهد در مرکز 137 صورت گرفت؛
شهردار منطقه دو مشهد از بهره برداری بولوار کشاورز تا پایان سال جاری خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، جلال قربانی در حاشیه پاسخگویی مستقیم به درخواست های مردمی 137 عنوان کرد: پیگیری، پاسخگویی، حل مشکلات و درخواست های شهروندان مخصوصا درخواست های مردمی 137، مهم ترین اولویت کاری ما در این منطقه تا پایان سال جاری بوده و بر همه کارهای عمرانی و اجرایی اولویت دارد.
وی ادامه داد: تعداد زیادی از شهروندان، طی روز جاری در تماس با 137، دغدغه های خود را در خصوص بولوار کشاورز مطرح ساختند که باید به این شهروندان نوید دهم تا پایان سال جاری، عملیات عمرانی در بولوار کشاورز به پایان رسیده و این معبر به بهره برداری می رسد.
قربانی با اشاره به انجام اصلاحات در بولوار طرحچی یا خین عرب، خاطرنشان ساخت: همچنین پارک خطی شهید چراغچی از میدان سپاد تا میدان امام حسین(ع)، در مراحل پایانی احداث بوده و امیدواریم تا پایان سال جاری به بهره برداری برسد.
وی در ادامه در خصوص نحوه تقسیم منطقه دو به سه منطقه نیز گفت: کارگروه ها و اقدامات این مهم در حال اجراست که در نهایت منطقه 2 فعلی به سه منطقه 2، 13 و 15 تقسیم خواهد شد و منطقه دو جدید، تنها 70 درصد ناحیه یک فعلی منطقه 2 فعلی خواهد بود.
شهردار منطقه دو مشهد با اشاره به انجام این تقسیم بندی تا شهریور ماه سال 99، افزود: بولوار توس با الحاق بخشی از منطقه 10، به یک منطقه تبدیل خواهد شد، محدوده طرح چی، شهرک قدس، کشاورز و ...، تشکیل یک منطقه را خواهند داد و همچنین قسمت هایی از اطراف میدان شهدا و خیابان توحید به منطقه 8 و قسمت هایی از بولوار فرامرز و جانباز نیز به منطقه 1 الحاق خواهد شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تشییع همراهان شهید سپهبد سلیمانی در ری / امت اسلام آماده انتقام

تشییع همراهان شهید سپهبد سلیمانی در ری / امت اسلام آماده انتقام

مردم شهید پرور شهر ری بار دیگر فرزند شهید خود را درآغوش کشیدند .
منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش  دنیا رساندند

منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش دنیا رساندند

پیکرشهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی مهندس و شهدای مقاومت درحالیکه بر دستان میلیونی منتقمان پایتخت تشیع شد با نماز ولی امر مسلمین رهبر معظم انقلاب بدرقه گردید. حضور اعضای کتائب حزب الله عراق در مراسم تشییع شهید سلیمانی در تهران
پربازدیدترین ها