کد خبر: ۱۰۶۴۵۹
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۵
شهردار منطقه 8 در مراسم تنفیذ حکم شهردار مدرسه:
شهردار منطقه 8 احکام منتخبان بیست و یکمین دوره انتخابات شهردار مدرسه را تنفیذ کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مهناز استقامتی شهردار منطقه در بین شهرداران مدارس گفت : نمایندگان ما در مدارس شما عزیزان هستید. به ایده های خودتان با عملکرد شهرداری فکر کنید و آن را پرورش دهید. شماها باید بدانید شهرداری چه وظایف و عملکردهایی دارد و آن را به مدارس خود اشاعه دهید.

وی ادامه داد: نمایندگان ما در مدارس شما عزیزان هستید. به ایده های خودتان با عملکرد شهرداری فکر کنید و آن را پرورش دهید. شماها باید بدانید شهرداری چه وظایف و عملکردهایی دارد و آن را به مدارس خود اشاعه دهید. شهرداری منطقه به بهترین ایده های حوزه شهری که به ما در توسعه و نگهداشت شهر کمک می کند، جوایزی اهدا می کنیم.

استقامتی اولویت شهرداران مدارس را ایجاد زمینه برای فرهنگسازی امور مربوط به شهرداری دانست و افزود: تفکیک زباله در مدارس بیشترین اثر بخشی را دارد و در جایی که می توان بهترین فرهنگسازی تفکیک را انجام داد در میان دانش آموزان است. لازم است شما ها با چرخه بازیافت آشنا باشید تا ببینید که تفکیک پسماند تا چه اندازه می تواند به شهر کمک کند.

شهردار منطقه8 با اشاره به صحبت های یکی از دانش آموزان در خصوص رنگ آمیزی دیوارها بیان کرد: شاید این رنگ آمیزی بسیار ساده و گاهی چشم گیر نباشد ولی وقتی گسترده می شود می بینید که هم از لحاظ منظر شهری و هم از نظر زیباشناختی چه اثرات مثبتی بر روی شهروندان خواهد داشت.

در پایان این نشست شهردار منطقه8 ، احکام شهرداران مدارس را به دانش آموزان تنفیذ کرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخابات هیئت رئیسه فراکسیون شوراها، مدیریت شهری و روستایی با حضور اعضای این فراکسیون برگزار شد.
مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

در حالیکه که همه‌گیری بیماری کووید-۱۹ با سرعت در منطقه آمریکای لاتین رو به گسترش است از سوی دیگر گزارش‌های تازه حاکیست که سیر تصاعدی کرونا در ایالات متحده همچنان ادامه دارد و روز پنجشنبه آمار ابتلا به این ویروس کشنده در آمریکا به بالاترین حد خود از زمان آغاز همه‌گیری رسیده است.