کد خبر: ۱۰۶۴۵۹
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۵
شهردار منطقه 8 در مراسم تنفیذ حکم شهردار مدرسه:
شهردار منطقه 8 احکام منتخبان بیست و یکمین دوره انتخابات شهردار مدرسه را تنفیذ کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مهناز استقامتی شهردار منطقه در بین شهرداران مدارس گفت : نمایندگان ما در مدارس شما عزیزان هستید. به ایده های خودتان با عملکرد شهرداری فکر کنید و آن را پرورش دهید. شماها باید بدانید شهرداری چه وظایف و عملکردهایی دارد و آن را به مدارس خود اشاعه دهید.

وی ادامه داد: نمایندگان ما در مدارس شما عزیزان هستید. به ایده های خودتان با عملکرد شهرداری فکر کنید و آن را پرورش دهید. شماها باید بدانید شهرداری چه وظایف و عملکردهایی دارد و آن را به مدارس خود اشاعه دهید. شهرداری منطقه به بهترین ایده های حوزه شهری که به ما در توسعه و نگهداشت شهر کمک می کند، جوایزی اهدا می کنیم.

استقامتی اولویت شهرداران مدارس را ایجاد زمینه برای فرهنگسازی امور مربوط به شهرداری دانست و افزود: تفکیک زباله در مدارس بیشترین اثر بخشی را دارد و در جایی که می توان بهترین فرهنگسازی تفکیک را انجام داد در میان دانش آموزان است. لازم است شما ها با چرخه بازیافت آشنا باشید تا ببینید که تفکیک پسماند تا چه اندازه می تواند به شهر کمک کند.

شهردار منطقه8 با اشاره به صحبت های یکی از دانش آموزان در خصوص رنگ آمیزی دیوارها بیان کرد: شاید این رنگ آمیزی بسیار ساده و گاهی چشم گیر نباشد ولی وقتی گسترده می شود می بینید که هم از لحاظ منظر شهری و هم از نظر زیباشناختی چه اثرات مثبتی بر روی شهروندان خواهد داشت.

در پایان این نشست شهردار منطقه8 ، احکام شهرداران مدارس را به دانش آموزان تنفیذ کرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش  دنیا رساندند

منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش دنیا رساندند

پیکرشهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی مهندس و شهدای مقاومت درحالیکه بر دستان میلیونی منتقمان پایتخت تشیع شد با نماز ولی امر مسلمین رهبر معظم انقلاب بدرقه گردید. حضور اعضای کتائب حزب الله عراق در مراسم تشییع شهید سلیمانی در تهران
خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

صبح امروز هواپیمای شرکت کاسپین که قرار بود ماهشهر را به مقصد تهران ترک کند، از باند فرودگاه خارج شد! رویدادی که منجر به وارد آمدن خساراتی به هواپیما شد، اما آن گونه که گزارش‌ها نشان می‌دهد، خوش بختانه فرجام تلخی به دنبال نداشته است.