کد خبر: ۱۰۶۴۵۶
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۹
شهردار منطقه 18 خواستار شد
شهردار منطقه 18 تهران گفت: ساختار تأمین سرانه و احداث طرح یا پروژه ای در محلات کم برخوردار باید به سمت و سوی منطقه ای و یا فراتر از آن هدایت تا ثمرات این تغییرات را تام شهروندان احساس نمایند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سید محمد فیاض در نشست ارزیابی طرحها و پروژه های مصوب و در حال احداث در محلات کم برخوردار منطقه با اشاره به این نکته که اگر سرانه های مورد نیاز به عدالت تقسیم شود ، شاهد کاهش معضلات و همچنین افزایش رضایتمندی شهروندان از عملکرد مدیریت شهری خواهیم بود ، اظهار داشت : برنامه ریزی برای احصاء و اعتبار سنجی مطالبات شهروندان مهمترین رویکرد در حوزه های اجرائی منطقه بوده و باید بطور مستمر در نشستهای هم اندیشی با شورایاران بعنوان منتخب محلات جزئیات آن گزارش شود.

وی همچنین ادامه داد: محلات یافت آباد جنوبی، 17 شهریور ، شاد آّباد ، شمس آباد و خلیج فارس جنوبی پس از ارزیابی های متعدد و بحث و تبادل نظر با شورایاران بعنوان پنج محله کم برخوردار بلحاظ سرانه در بخشهای اجتماعی، فرهنگی ، خدمات شهری ، ورزشی ، ترافیکی ، عمرانی و... شناسائی و اعتبارات لازم برای کار و فعالیت سازمان عمرانی مناطق تخصیص داده شده است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخابات هیئت رئیسه فراکسیون شوراها، مدیریت شهری و روستایی با حضور اعضای این فراکسیون برگزار شد.
مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

در حالیکه که همه‌گیری بیماری کووید-۱۹ با سرعت در منطقه آمریکای لاتین رو به گسترش است از سوی دیگر گزارش‌های تازه حاکیست که سیر تصاعدی کرونا در ایالات متحده همچنان ادامه دارد و روز پنجشنبه آمار ابتلا به این ویروس کشنده در آمریکا به بالاترین حد خود از زمان آغاز همه‌گیری رسیده است.