کد خبر: ۱۰۶۴۵۶
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۹
شهردار منطقه 18 خواستار شد
شهردار منطقه 18 تهران گفت: ساختار تأمین سرانه و احداث طرح یا پروژه ای در محلات کم برخوردار باید به سمت و سوی منطقه ای و یا فراتر از آن هدایت تا ثمرات این تغییرات را تام شهروندان احساس نمایند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سید محمد فیاض در نشست ارزیابی طرحها و پروژه های مصوب و در حال احداث در محلات کم برخوردار منطقه با اشاره به این نکته که اگر سرانه های مورد نیاز به عدالت تقسیم شود ، شاهد کاهش معضلات و همچنین افزایش رضایتمندی شهروندان از عملکرد مدیریت شهری خواهیم بود ، اظهار داشت : برنامه ریزی برای احصاء و اعتبار سنجی مطالبات شهروندان مهمترین رویکرد در حوزه های اجرائی منطقه بوده و باید بطور مستمر در نشستهای هم اندیشی با شورایاران بعنوان منتخب محلات جزئیات آن گزارش شود.

وی همچنین ادامه داد: محلات یافت آباد جنوبی، 17 شهریور ، شاد آّباد ، شمس آباد و خلیج فارس جنوبی پس از ارزیابی های متعدد و بحث و تبادل نظر با شورایاران بعنوان پنج محله کم برخوردار بلحاظ سرانه در بخشهای اجتماعی، فرهنگی ، خدمات شهری ، ورزشی ، ترافیکی ، عمرانی و... شناسائی و اعتبارات لازم برای کار و فعالیت سازمان عمرانی مناطق تخصیص داده شده است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش  دنیا رساندند

منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش دنیا رساندند

پیکرشهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی مهندس و شهدای مقاومت درحالیکه بر دستان میلیونی منتقمان پایتخت تشیع شد با نماز ولی امر مسلمین رهبر معظم انقلاب بدرقه گردید. حضور اعضای کتائب حزب الله عراق در مراسم تشییع شهید سلیمانی در تهران
خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

صبح امروز هواپیمای شرکت کاسپین که قرار بود ماهشهر را به مقصد تهران ترک کند، از باند فرودگاه خارج شد! رویدادی که منجر به وارد آمدن خساراتی به هواپیما شد، اما آن گونه که گزارش‌ها نشان می‌دهد، خوش بختانه فرجام تلخی به دنبال نداشته است.